Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki az utóbbi hetekben intézte...

Aki az utóbbi hetekben intézte valamilyen hivatalos ügyét az e-Papír szolgáltatással: hány nap múlva válaszolt az adott kormányhivatal / járási hivatal?

Figyelt kérdés

2022. jún. 15. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem még aznap. Munkám miatt elég sok ügyet intézek velük is.
2022. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szoc.segély lemondásba segítettem családtagnak, kb másnapra vagy két napra rá megjött neki a határozat hogy oké rendbe szüneteltetik a folyósítást
2022. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tájékoztatással kapcsolatos akkor én már másnap fel szoktam keresni telefonon/válaszlevélben az ügyfelet. Ha kérelmet nyújt be akkor pedig beérkezési sorrendben dolgozom fel kb. 8nap (de az beérkezett kérelmek mennyiségétől függ, hogy mikor kerül sorra).


Üdvözlettel: egy kormánytisztviselő

2022. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden Válaszolónak!
2022. jún. 16. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!