Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Visszahívott egy cég, ebből...

Visszahívott egy cég, ebből lehet gond?

Figyelt kérdés

Visszahívott egy cég, interjúra, teljes munkaidős állással kapcsolatban, ami szuper! Viszont én szeptembertől egyetemen leszek, nappalin, tehát nem tudok majd annyit lenni. Megkérdezzem még most a HR-től, hogy ez így rendben van-e? Egy nagyon jó álláslehetőség lenne ez, de úgy érzem meg akarom csinálni az egyetemet és ráadásul a levelezőt se tudom már előre tenni sorrendben, mert egyszer már változtattam rajta (meg szükségem van arra hogy beülhessek az előadásokra, órákra).


Így van értelme szerintetek rábólintani az interjúra? Megéri megkockáztatni ezt?


2022. jún. 16. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

A legfontosabb hogy már az elejétől legyél korrekt és mond el hogy mire tudnak tőled számítani. Szerintem ne hagyd veszni mert lehet hogy pont okes lesz nekik és rugalmasak lesznek,talaltok közösen rá egy megoldást. Tisztázni kell a dolgokat úgy tud kialakulni a megfelelő bizalom gondolom teis korrektseget várnal el fordított esetben.

Nem reménytelen mert én pont egy olyan helyzetben voltam hogy dolgoztam teljes munkaidobe, de jött egy egyetemi tanítás lehetőség és bementem a főnök hoz s elmondtam higy szeretném csinálni. Erre rugalmas volt és még tudtunk egyezni egy más programban s tudtam mindegyiket csinálni egyszerre. Ezt úgy hogy korrekt voltam.

2022. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Nem kell annyira korrektnek lenni.

A munkáltató is bármikor kirúghat őszinte, személyes indoklás nélkül.

A cég nem szeretetszolgálat. Kőkemény üzlet.

Vállald el, aztán próbaidő alatt felmondasz.

2022. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a meló, akkor szerintem fölösleges olyan köcsögnek lenni, hogy próbaidő alatt felmondasz, ahogy #2 írta. Helyette tényleg közöld a helyzetet a céggel, aztán ha kellesz nekik, lesz rá megoldás.

Ha máshogy nem, akkor az első szemeszter után átmégy levelezőre.

2022. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igazabol ha nem lenne gaz ha szeptembertol elvesztened az allast, akkor a nyarat vegigdolgozhatod veluk teljes allasban, aztan szolsz nekik hogy szeptembertol diak vagy, ha tudjak akkor legyszi modositsak a minkanapjaidat, munakoraidat, ha nem tudjak akkor viszontlatasra.
2022. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felajanlhatod h szeptemberig teljes munkaidoben leszel, es onnantol reszmunkaido ha nekik megfelel. En tanitottam be new joinereket, az a sz@rabbik opcio ha mar valaki az elejetol reszmunkaidos, alig lehet betanitani, hol van, hol nincs.. Mire megint bejon dolgozni, elfelejti amit mutattal neki stb..
2022. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!