Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vastag hasfal miatt visszahívt...

Vastag hasfal miatt visszahívtak genetikai uhra, lehet hogy gond van?

Figyelt kérdés
20hetes vagyok, ma voltam genetikai ultrahangon, 2 hét mi úlva kell visszamennem, elég sok adatok látott a doki, azt mondta nem lát gondot az eddigiek alapján, viszont a vastag hasfalam miatt nem mindent lát, 1 hete voltam 4d ultrahangon, ott mindent megvizsgáltak és rendben találtak, csak én parázom túl, vagy van aggódni valóm?
2020. febr. 11. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs gond. A vastag hasfal miatt nem látott 1-2 adatot, mert úgy feküdt a baba, hogy a vastag hasfal miatt nem tudott mérni 1-2 dolgot ami a lelethez kell.


Engem is visszahívtak emiatt, de nem volt semmi probléma, csak a dokinak kötelező volt x adatot bevinni a gépbe, így nem tehette meg, hogy ezt és ezt kihagyja, mert nem látja.

2020. febr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugi semmi baj nem lesz. Nekem is vastag a hasfalam, engem is visszahívtak. Nekem egy ultrahang 1,5-2 óra volt a hasfalam miatt. Mindent nagyon nehezen láttak.

Végül sürgősségi császár lett, ott is megjegyezte a doki, hogy milyen vastag a hasfalam :-D

A babám már 8 hónapos, minden rendben vele :-)

2020. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!