Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan működik a Kérdőív...

Hogyan működik a Kérdőív Kavalkád oldalon a fizetős kérdőív kitöltés?

Figyelt kérdés

Találtam egy oldalt, ahol fizetnek neked pénzt, ha megcsinálsz kérdőíveket. Az oldal neve "Kérdőív Kavaldás". Szeretném megkérdezni, hogyan működik?


[link]


Szeretnék én is kérdőíveket kitölteni és pénzt kapni érte! Mi a teendő? Hogyan tudok tag lenni ezen az oldalon? Hogyan fizetnének nekem? Mi a működési elv? Mik a feltétlenül tudni való információk?



2022. jún. 16. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az oldalak általában úgy működnek, hogy baromi sok kérdőívet kell kitölteni ahhoz, hogy pár ezer forintot fizessenek. De nem tudsz annyi kérdőívet kitölteni, hogy az megérje, mert egy csomónak nem leszel a célcsoportja, így nem veszik figyelembe, ha kitöltöd.

Inkább keress valami más mellékest, ez nem éri meg.


De itt egy vélemény róla, belinkelem, bár szerintem te is rá tudtál volna keresni:

[link]

2022. jún. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Megélhetést csak erre, önmagában alapozni nem lehet, aki ezt állítja, az egész egyszerűen hazudik. (Nem, akkor sem, ha az összes ilyen oldalon tag vagy, és amikor éppen küldik, akkor mindig azonnal ráérsz, csak a kérdőívre vársz, és a mindegyiken becsületesen kitöltöd az összes általuk számodra kiküldött kérdővet.Akkor sem.)Már csak azért sem, mert nagyon sok kérdőívnek célcsoportja van, amibe vagy beleesel, vagy nem, és ha nem, akkor kiselejteznek, és vagy egyáltalán nem kapsz érte pontot, vagy minimálisat kapsz csak, amiért belekezdtél (Netpanel, JTN, stb.). De mellékkeresetnek, hobbinak jó. Én pl. csináltam egy Paypalt, és arra gyűjtöm, és ebből fizetem a HBO Maxot, meg képezek egy minimális kis pluszpénzt.
2022. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!