Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért emelkednek ilyen draszti...

Miért emelkednek ilyen drasztikusan az élelmiszer árak ? Ne az olaj árat mondjátok, hiszen nem tudtuk eddig sem és most sem. Állítólag az országunkban van elegendő mindenből.Akkor miért ?

Figyelt kérdés
2022. jún. 17. 08:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Csinálnak. Lopják tovább a pénzt és úgy csinálnak, mintha nem lenne baj. Szerinted egy olyan társaság, aki 30 éve fosztogatja az országot, az mit fog csinálni, ha tényleg válság jön? Tovább fosztogat.
2022. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért drága minden? Mert Orbán apánk kiosztotta a sok pénzt.. En mar akkor mondtam hogy lesz ennek böjtje.

Fizetés? Európa szívében vagyunk, de a románok is jobban keresnek nálunk.

Ha végre lenne euró nálunk, akkor apu nem tudna annyi pénzt zsebre vágni..

Lassan fing adó is lesz mert miért ne.

Ha ez a balf@sz oszt valamit, duplán vissza is kell azt fizetni,mert aki jar a boltba az észre vehette hogy dupla árak lettek. Mi pedig hülyék vagyunk.. Felkene gyújtani a Parlamentet mint Kurdisztanban, egyből hirtelen rendben lenne.

2022. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
32%
#22 Tudod mennyibe kerülne újraépíteni a parlamentet? Szerintem sok stadiont fel lehet építeni az àrából. Keress olcsóbb önkifejezési módokat légyszí <3
2022. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, csinálnak. Annyi ember lépett már le az országból, hogy több a veszteség, mint a teljes második világháború alatt (Don-kanyarral és Holokauszttal együtt).
2022. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

#22 Nem kell felgyújtani a parlamentet, szép épület az!

Csak a "lakóit" kellene felszólítani, hogy jöjjenek ki és fizetjük a repülőjegyüket bárhova, ha soha többé vissza nem jönnek.

2022. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

22 vagyok.

Ez De ne úgy értsétek hogy szarra égették az egészet vagy tényleg ilyesmi 😂 fáradt voltam bocsi,rosszul fejeztem ki magam 😅

Odament fel Kurdisztan a parlament ele, es nem maga a parlamentet gyújtottak hanem körülötte a dolgokat (kb par kukát, meg ilyenek) megfenyegettek őket ha nem lesz változás, a következő a parlament lesz. Vagy valami ilyesmi nem emlékszem pontosan, de sokáig voltak az utcán es harcoltak saját magukért. Es elertek a céljukat.

Nekünk is ez kene, kiallni magunkért, de hat a sok hülyét (mar bocs) megvette kilóra apu. Sokan bedoltek hogy jaj adovissza térítés, meg 25 ev alattiak, meg nyugdíj premium meg arstop. Jaj igen. Felújítási támogatás 🤦‍♀️

Hat az mind hiányzik, bekell pótolni. Nem is értem. Ami az importot illeti.. Annyi, de annyi mindent elolehet itthon állítani. Úgy az olajat, mint a lisztet, húst, zöldségek, gyümölcs. De hát nagyon fontos a mangó es az avokádó a magyar embernek.. Nélküle is lehetne élni, legalább amíg helyre jövünk.

Családi 12.200.. 25 vagyok, 3 eve szültem, elkepedtem hogy még mindig ennyi a családi. Nem kenyérre kellett, félre értés ne essék, de ez is mi? Hát a pelenkara fizettem 16.000 forintot /hó es nem a legdragabbat vettem mert nem bírta a bőre. Mind1.

1 szó mint 100.

Drasztikus lépések kellenének, mert hiába ülünk a gép előtt es írjuk hogy de rossz, ha nem cselekszünk. Sosem lesz változás. Ez drága jó apánk azt mondja hogy nem kell elmenni Magyarországról mert máshol rosszabb... Joooo vicc 🤦‍♀️

2022. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
#26 Totál értettem, én is poénként reagáltam :) (#23)
2022. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#23. Értettem énis nyugi 😅 de hátha valaki nem vette 😂

#22 voltam

2022. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Hát, akkor ki kell mennünk tüntetni ! Van egy jó koktél ahhoz, hogy komolyan vegyék az embereket.
2022. jún. 18. 16:33
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Tüntetés?

Mit érünk el vele?

Hiába megy ki 200K ember ha a többi azt mondja hogy jó az Orbán.. Mert jaj a másik rosszabb lenne.. Mert jaj a Bajnai meg jaj a Gyurcsány.. Nem csak az Mszp es Fidesz van.. De hát nyugdíj premium, meg a sok cigányt megvettek 2 kilo krumpliert, meg kimentek a sok szegény negyedbe (nyomor telep khm mint pl Lyuko Miskolcon) azok mást se tudnak csak hogy Orbán van. Sztrajk kellene mint az Olaszoknal is, vqgy Kurdisztanban. Sok millió ember.. De hat a fiatalok mar elmentek, az öregeknek meg jó az ami van...(sajnos)

2022. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!