Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan gyűjtsek össze 2 M...

Abrakadabra69 kérdése:

Hogyan gyűjtsek össze 2 M forintot? Szigorúan csak legális dolgok érdekelnek! NE IRJ HITELT BANKRABLÁST UZSORÁT SZERVKERESKEDELMET!

Figyelt kérdés

A helyzet:


Kell nekem kb 1 - 1,5 M ft ház,tanya,nyaraló,vagy bármilyen nevű,lakhatásra állandó jelleggel alkalmas épületre. Kb min 30nm max 100nm alapterület és egy kb 5000nm kert. Nem nagyok az elvárásaim a falak álljanak meg , ne legyenek a falon , akkora repedések ,hogy beférjen a tenyerem rajta.Illetve legyenek meg a nyílászárói ,1-2 üveg nem baj ha ki van törve ,de ne hiányozzon az ajtó, az ablak tokostól. A teteje pedig legyen rajta , a cserepet megigazítom én rajta ,de a nagy felújításra még nem telik most . Közművektől lehet teljesen mentes. Másoktól , szomszéd láncfűrésze , fűnyírója, hangszórói, kutya menhely , gyár , város , vasút ,közút, lehetőleg minél messzebb legyen ,hogy annál olcsóbb legyen a vétel ár.


A maradék 500 e ft-ot pedig a papírtologatásra és még szükséges dolgokra szánom.


Min havi 50 e és Max 100 e ft között tudok félre tenni a fizetésemből,

Vannak alkalmi munkák havi 1 2 alkalommal 5 10 e ft értékben

Van kiaknázatlan lehetőség a használt cuccaim eladásával (vatera jofogás társai)


Tanácsot és ötleteket várok ,hogyan gyűjtsek össze ennyit nem azonnal nem gyorsan ,de kb 2 éven belül.


Köszönöm ,hogy elolvastad ,ha pedig értelmes választ írsz, azért igazán hálás leszek!



2022. jún. 19. 15:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Onlyfans

Vagy

Burkolas/napszamos

2022. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez legalább egy terv:) nem túl reális, de nem is kivitelezhetetlen. Én azt csinálnám, hogy körülnéznék épp kihalás szélén álló falvakban, hogy nem-e adnának oda egy ingatlant csak úgy, cserébe odaköltöznék. Akkor nem lennél teljesen egyedül, de baromi nagy nyugalom lenne. Mi laktunk már ilyen helyen, bizonyos értelemben fantasztikus kaland, nagyon sok részét imádtam.
2022. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1 akkor már inkább burkolás napszámos , mert 24/f Köszi a válaszod!


2 remek ötlet köszönöm ,akkor ideje körül nézni hogy melyik amelyik tetszik és felvenni a gazdájával a kapcsolatot ,hogy mit lehet mit nem. Nagyon hálás vagyok a válaszodért ez nem jutott eszembe...

2022. jún. 19. 15:44
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz? És merre lennél hajlandó költözni?
2022. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Csongrád megye és se kutyám se macskám. Magyarországon belül

bármerre, ki a határba jó messze másoktól.

2022. jún. 19. 16:02
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ikea bútorok összeszerelése, ha van közelben város.
2022. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod ! Remek ötlet ez sem ugrott be !
2022. jún. 19. 18:33
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor BAZ északi része, Baranya, Zala, Vas megye van tele kisfalvakkal, ott lehet nézelődni.
2022. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat Vas Zala a többit csak utána...
2022. jún. 19. 22:25
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Zala teljesen jó. Az őrség környéke, de az elég népszerű. Egyszer voltunk Gombosszegen, az egy jó hely.
2022. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!