Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Önéletrajzba érdemes beleírni...

Önéletrajzba érdemes beleírni az 50 órás közösségi szolgálat alatt elvégzett munkáimat?

Figyelt kérdés

mivel még most kezdtem a munka világát, tapasztalatom nincsen. 50 órás közösségi szolgálatot kellett végezni ahhoz hogy az érettségit letehessem. érdemes ezt megemlíteni hogy miket csináltam tapasztalatként? nem szeretném üresen hagyni ezt a részt, vagy kivágni

18 éves leszek



#önéletrajz #50 órás közösségi szolgálat
2022. jún. 23. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
persze, írd be!
2022. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Ezt mindenkinek meg kell csinálni, ráadásul ebből 10 óra előtte az érzékenyítés+ a végén a lezárás. Te még azt a 40-et is több helyen csináltad, tehát nem voltál egy helyen sok időt, így szerintem csak akkor érdemes megemlíteni, ha ahhoz a munkakörhöz illik, amit végezni fogsz. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy pl. az x munka végzése során betekintést nyerhettem az y munkakörbe/tevékenységbe/folyamatokba, amely(ek) nagyon megtetszett(ek), így szívesen végeznék ehhez hasonló munkát cégüknél.
2022. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem, mert nem releváns. Ugyanígy a szakmai gyakorlatot és a diákmunkát sem illik beleírni.

Ha az interjún megkérdezik dolgoztál-e elmondod, hogy igen és miket csináltál.

2022. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

#2 nekünk nem volt érzékenyítés a közösségi szolgálat keretében, mégis érettségizhettem


Szerintem érdemes beírni, ahogy a második válaszoló is leírta, mivel sokat dob a profilodon.

2022. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!