Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Revoluton hogy kell újraigénye...

Revoluton hogy kell újraigényelni kártyát? Kell egyáltalán a változások miatt?

Figyelt kérdés
Ismerősök mondták, hogy a Revolut változásai miatt a fizikai kártyákat nem lehet majd használni és újat kell igényelni. Viszont én nem kaptam erröl semmilyen értesítést és az appban sem találom, hol kellene új kártyát kérnem. Még csak január óta van revolutom és nem vagyok teljesen képben, hogy működik. Valaki segítene?

2022. jún. 27. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Ismeroseid hazudtak neked.
2022. jún. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző neked van egyáltalán revolutod?



Kérdező neked milyen kártyád van?

Nekem régebbi dombornyomott VISA-m volt, ami 2025-ig lett volna érvényes, de nekem is írták hogy igényeljek helyette újat, mert az hamarosan nem lesz használható. Természetesen ez díjmentes volt. Kaptam is egy újat, ami nem dombornyomott visa.


nézd meg a kártyát menüpont alatt van-e olyan az aktuális kártyádnál hogy


"Rendelj ingyenes cserekártyát!

A kártya hamarosan működésképtelenné válik."


Ha nálad nincs ilyen, akkor neked lehet már újabb fajta kártyád van amit nem kell cserélni.

2022. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!