Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresési járadékom...

Álláskeresési járadékom újraigényelhetem?

Figyelt kérdés
3 hónapig járt volna, de kitiltottak a rendszerből, mert nem jeleztem nekik vissza egy állással kapcsolatban. Eddig csak 10, 90 és 45 ezer forintot kaptam tőlük, ez szinte semmi sem volt. Úgy tudom, hogy 2 hónapig tiltják el az embereket és ez most lejárt. Kérdésem az, hogy újraigényelhetem?

2021. dec. 1. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem valószínű, nem működtél együtt. Meg kérdezni sem érdemes mert úgysem lehet és megalázó is.
2021. dec. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már miért lenne az? x) A megalázó az ott kezdődik, hogy ilyen miniszterelnökünk van, mint a Vitya. Nem mellesleg TB, lakhatási támogatás és nyilvántartásba való visszavétel végett muszáj is megérdeklődeni!
2021. dec. 2. 02:39
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Akkor mi a fsznak kérdezed. Xd
2021. dec. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Maximum TB kapsz mást biztos hogy nem. De érdekes ember lehetsz ha neked ez nem megalázó. Inkább munka keresésen járjon az eszed.
2021. dec. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kíváncsiságból!

Utolsónak mondom, hogy semmi megalázó dolgot nem vélek felfedezni ebben. Másfelől meg napi szinten nézem az állásokat, eltudnék helyezkedni simán itt ha azt nézzük, de nekem más célom van, ami kicsit megnehezíti a dolgot.

2021. dec. 2. 09:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Na meg van! Finoman szólva basztak rá, hogy bekerüljek a rendszerbe, mert nincs értelme. TB és pénz sem jár, viszont a kormányhivatal elintézi az előbbit. Mondanám, hogy nagyon kedves volt a fiatal hölgy, de nem így volt. :))
2021. dec. 2. 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát mêgiscsak egyszerűbb megkérdezni a kontakt személyt mint gyakorizni...
2021. dec. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!