Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Állásinterjúra megyek, az...

Állásinterjúra megyek, az ország másik végébe. Kérhetem, hogy térítse meg a cég az útiköltségemet?

Figyelt kérdés
Nem sok állásinterjún voltam eddig, nincs tapasztalatom, és első alkalom, hogy messzire kell mennem. Tapasztalatok?
2010. szept. 20. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

pfff. hát nem. ezt neked kell állnod.

egyrészt úgy jössz le, hogy kicsinyes vagy, másrészt akkor nem hívnak be.

2010. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
sajnos nem, én is már több tízezret elvonatoztam a semmiért.
2010. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok kicsinyes, csak munkanélküliként nem mindegy hová rakok 15-20 000 forintot ... sajnos. bár ne lennék az! ezért lennék hajlandó az ország másik végére is átköltözni, egyedül. Csak semmi nem garantálja, hogy összejön....
2010. szept. 20. 15:31
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Én is ingázok!

Borsodból Bp.re . Senki nem téríti meg, sajnos. nekem is sok elment már a semmire!!!

DE én meg úgy vagyok vele, elmegyek, hátha összejön. CSak azzal nem törödik senki, hogy munkanélküliként nincs pénzed. Bár a munkaügyi központnak adnia kellene álláskeresési támogatást, úgy tanultam, rá is kérdek, ha megyek majd..

2010. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szüszü válasza:
100%
A cég nem fogja megtéríteni,de ha regisztrált álláskereső vagy,és tudod bizonyítani hogy munka miatt utaztál,illetve megtartod a jegyed,akkor a munkaügyi központ visszafizeti a pénzt.
2010. szept. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
a munkaügyi kp. havi 2 alkalommal téríti meg az utazást.
2010. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
És ilyenkor csak a jegyet kell bevinni, avagy kell igazolás is a "leendő munkahelyről", hogy ott voltam?
2010. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazolást kell bevinni, meg a vonatjegyeket.
2010. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nekünk igazolást nem kértek, csak a jegyeket. de akkor vidd be az összes jegyet, úgy értem azt is amikor átszálltál valamire busz, vonat mindent, oda -vissza út.

érdemes ezt a havi 2 alkalmat úgy kérelmezni, hogy kiválasztod a 2 legdrágább utazásodat és azt térítik meg.

2010. szept. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Na igen, de nálunk ez úgy megy, hogy visszamenőlegesen nem fizetnek ki semmit. Pl hiába van meg az augusztusi vonatjegyem, meg a szeptember eleji, csak a most hétfőit kapom vissza majd. Egyből mentem kedden be a munkaügyibe.Hogy ez miért így van nem tudom. Ja és kell az az igazolás...
2010. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!