Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyedülállóként hogy lehet...

Egyedülállóként hogy lehet ezután megélni ilyen árak mellett? Hogy lehetne így jövőt tervezni,esetleg lakásra gyűjteni alberletből?

Figyelt kérdés

Rossz párkapcsolatban voltam, végre megszabadultam tőle és nem vágyom mással együtt élni. Idegennel főleg nem, ennyi idősen. Amire most jobb munkahelyem lett, tudnék spórolni, de azért nem fogok tudni,mert drágul minden. Autóval érek csak be dolgozni, kell a benzin. Most költöztem ide és mégegy költözést nem tudnék vállalni ,mert így is begyulladt a kezem 3 hónapja,ami nem akar múlni, mert sokat cipekedtem, szereltem, úgymond férfi munkákat csináltam egyedül.

Ebben a tudatban hogy éljek,hogy lakásra szerettem volna gyűjteni, de egy fillért se tudok félretenni, ezért albérletben fogok megrohadni, főleg ha majd tudom fizetni? Olcsó lakásról van szó, amiben élek..


2022. júl. 14. 06:04
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Senkit nem érdekel mit lehet, főleg a fideszt nem.
2022. júl. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Soha többé nem vágysz arra hogy valakivel együtt lakj? "Főleg ennyi idősen" Bocs, de nem látom hol írod, hogy mennyi idős vagy? Bár a lényegen nem változtat.
2022. júl. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, jó kérdés...


Én plusz munkákat vállalok, spórolok, kétszer megnézem mire költök, aztán majd lesz valahogy...

2022. júl. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Nyugtasson meg, hogy most már pároknak is nehéz lesz, meg azoknak is, akiknek már van lakásuk. Mindenki meg fogja szívni, hogy ezt a kormányt választották.
2022. júl. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó pár évig szerettem volna élvezni az egyedüllakást.

Én mindig is meggondoltam,mit veszek meg. Rossz kapcsolatnak hála nem értem el semmit vele,mint a normálisak.

Igy 30 felett már kezdhetek lemondani pl saját lakásról, főleg ha jön ez a válság..

2022. júl. 14. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!