Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vateran adtam el egy bitkészle...

Vateran adtam el egy bitkészletet 3500ft-ért. Elküldtem, erre a hölgy közölte, hogy ezek használt és kicserélt fejek. Kettő fej tényleg véletlen ki volt cserélve gagyira, de utánaküldtem a jót. Erre a rendőrséggel fenyeget. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést kérsz, és legközelebb nem próbálod meg átverni a másik felet, hanem ténylegesen azt küldöd a vevőidnek, amit meghirdetsz...
2010. szept. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
42%

Ez igaz!


És amikor én tőlem meg megvették a 70k pc -met mire odavittem közölték nemkell nekeik és nekem meg kikellett fizetnem már nemtudom hány százalékot és a vgén jön egy rendőrségi felszólítás hogy kifizették nekem a pc -és hogy előre fizettek! Közbe nem.


A pc -m náluk van a pénzemmel meg a % al eggyütt és azóta is perelhetek 2009.III.12


Üzenem a kedves hölgynek és a fiának hogy nemhagyom annyiban a dolgoT!

2010. szept. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
0%

E.I vagyok:


Ha egy tábla csokiért börtön ezért akasztófa jár!

2010. szept. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem értem, ha nem kellett nekik, akkor minek hagytad ott, és milyen százalékot kellett fizetned.


Nálunk a vevő fizet,és az eladó adja a terméket.

2010. szept. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Kazama válasza:
A Vaterának minden eladás után x% jutalék jár!
2010. szept. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Erre a rendőrséggel fenyeget. Mit tehetek?"


Röviden tömören:sz.rd le.

2010. szept. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

hát ha utána küldted azokat az alkatrészeket, akkor nincs miért feljelentést tenni..., meg amúgy is 3500 Ft-ért -.-, a rendőrség is magasról tojna rá.


de egy bocsánatkéréssel tartozol neki.


Meg amúg

2010. szept. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Akkor leírom az egész történetet.

Az egyik barátom megkért, hogy rakjak fel a netre egy hírdetést, hogy van neki egy új Hilti bitkészlete. fel is raktam, meg is vették, mondtam neki a címet, hogy hova küldje. Pár nap múlva jött a levél, hogy vagy visszautalom a pénzt, vagy feljelent. Beszéltem a cimborával, hogy végül is ezt miért csinálta, elmondta, hogy véletlen rossz fejet rakott a készletbe, de odaadta a másik kettőt ami hiányzott, én pedig elküldtem. Erre a nő írt, hogy ezek gagyi fejek, és utaljam vissza pénzét mert fel fog jelenteni. Ráadásul azt is benyőgte, hogy egy fej kopott. Ezt erősen kétlem, de a béke érdekében hajlandó vagyok neki utalni 500ft-ot az egy fej miatt. Nem fogadta el, mert állítólag gagyi fejeket küldtem, de ez nem igaz mert én is megnéztem őket, rajta vannak a Hilti írások. Ezek után is követeli a 3500ft-ot mert ennyit utalt nekem, hogy postán küldjem. A biteket 2990-ért adtam el. Ezek után is azzal fenyeget, hogy ha nem adom vissza a pénzét akkor feljelent csalásért. Mit tudok tenni?

2010. szept. 22. 14:14
 9/15 anonim ***** válasza:

Én megírnám neki,hogy a termékeket hiánytalanul megkapta,

részemről a dolog lezárva.Ezután szaladgálhat ahova akar.

PONT.

2010. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"feljelent csalásért."


Be ne dőlj már neki,a kifizetett cuccot megkapta,szó sincs semmiféle csalásról.Ő szépen megakarja tartani a készletet

meg téged lehúzni 3,5 penngővel ennyire egyszerű,nemrég

szopattak be egy ismerőst hasonló trükkel..

2010. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!