Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi éri meg jobban,...

Szerintetek mi éri meg jobban, mint befektetés?

Figyelt kérdés

Sajnos nincsen annyi keresetem mint diák, (jelenleg gyakornok) ezért szeretnék befektetni.

Aranyba és ingatlanba nem tudok, mivel annyi keresetem nincsen. Esetlegesen ötletek, mibe lenne érdemes? :)



2022. júl. 26. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Bitcoin, nezz utana, internet of money c konyv.


Megveszed es tartod, mintha nemesfem lenne

2022. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A saját tudásodba, tanulj olyat amivel többet tudsz keresni.
2022. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. Próbáltam, néztem a ZED-et is, ez ahhoz nagy befektetés és nem is egy nap megtanulni szerintem. :(
2022. júl. 26. 12:27
 4/10 A kérdező kommentje:

2. Lenne is lehetőség itthon is, de az itthoni bérek eléggé szívszorítóak. Dolgozni tudok és szeretek is, ha a hely és a fizetés is adott. Munka melletti tevékenységre gondolok.


Tudom, a tudás olyan befektetés amit senki nem tud tőlem elvenni, ez egyértelmű. :)

2022. júl. 26. 12:28
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Vállalkozás - bár ilyen rezsiárak mellett csak online vállalkozást látok kifizetődőnek.


[link]

[link]

Váljék egészségedre! Ha szép vagyonra teszel szert a linkekből, akkor majd jöhet belőle tisztességes százalék. :)

2022. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. Ez nem az ingyen reklám helye. :)
2022. júl. 27. 07:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen érdekem nem fűződik hozzá. Ha pedig ennyire vak vagy, akkor megérdemled.
2022. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7. Csak nem értem hogy miért hallgassák valakire, aki ebből él hogy az emberek.. na, érted, ugye?


Én befektetni szeretnék. :)

2022. júl. 27. 10:49
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, hogy megnézted-e egyáltalán a weboldalt, videóiból akár csak 1-et is meghallgattál-e, hogy ne vaktába ítélkezz. Ezzel nem rábeszélni próbállak, nekem noha 0,0000% hasznom van rajta, de amit válaszoltál, nem állja meg a helyét. Ha továbbra is 0%-ot adsz ennek, és nem kívánod meglátni, hogy különbözik a többitől, akkor hát ne lásd és ontsad a negatív értékeléseket. Erre is jöhet. Az alaposságot hiányát türközi negatív értékelésed.
2022. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9. Köszi, most megmondtam ám! ^-^
2022. júl. 27. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!