Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hy Nem is tudom hogy hogyan...

Mark0104 kérdése:

Hy Nem is tudom hogy hogyan kezdjem..lehet hogy rossz helyen keressem a megoldast, de hátha. Dolgozni szeretnèk..??

Figyelt kérdés

Dolgozni szeretnèk..

Viszont van egy olyan gond hogy amikor születtem az egyik vállam beakadt a szűllő csatornába ès meghuzták olyan szinten hogy fèlig tudom fel emelni szóval nem 100%-os a jobb kezem..


A lènyeg hogy probálkoztam több gyárban de sajnos mindenhonnan elküldtek azzal az okkal hogy nem tudnak olyan munkát adni bla bla bla..mèg esèlyt se kaptam..


Igy a sok probalkozas után nagyon elkeseredtem ès már probálkozni se merek.. minden remenyem elveszett.


Esetleg van itt olyan aki tudna segiteni vagy valami lehetősèget adni vagy valami informáciot hogy hol erdeklodjek..?



2022. júl. 27. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Akkor ne fizikai, hanem szellemi munkát keress.
2022. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szellemi munka, vagy vannak olyan cégek, akik direkt leszázalékolt embereket vesznek fel, mert támogatást kapnak utánuk, de hogy ezeket hogyan lehet szűrni az jó kérdés
2022. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

28 èves vagyok ès nem igazán szeretnèm magam leszázalèkoltatni.

Fogalmam sincs hogy mit kezdjek.

2022. júl. 27. 18:47
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Akkor igazából mi a gond a válladdal? Ha gyerekként sem tudtad rendesen használni, akkor hogyhogy nincs róla papírod? Ha nincs papír, akkor miért nem tudsz rendesen dolgozni?

Egyébként targoncás, sofőr stb munkák?

2022. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hat amit fent leirtam

Sokkal lassaban reagal mint a masik.

Vekonyabb,gyengebb.

Azert nincs papirom mert akkor gondolom leszaszalekolnak es kapok ilyen 30-40 ezer forintot.

Abbol meg nem hiszem hogy meglehet elni.

Sajnos nincs jogsim igy a sofor targytalan.

2022. júl. 27. 19:26
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Gratulálok a szüleidnek, hogy ennyire nem segítettek elindulni az életben, legalább a helyzeted pontos ismeretével támogathattak volna. Attól még, hogy leszázalékolnak, még dolgozhatsz. Jogsit meg csináld meg
2022. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Èn meg neked gratulálok hogy ilyen baromságot irsz..
2022. júl. 27. 20:49
 8/14 anonim ***** válasza:

Kifelejtetted a lényeget. Van valami végzettséged? Nyelvtudás? Munkatapasztalat? Mit csináltál eddig?


Gondolom eddig is valaki segített vagy eltartott.

2022. júl. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem felejtős a jogsi is. Azt írja az egyik karja lassabban reagál. Ebből könynen baleset lehet vezetésnél.
2022. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen van vègzettsègem.

Szerkezet lakatos.

Rendes szakközèp iskolába lett meg.

De sajnos nem èrtek hozzá mert nem igazán tanitottak meg senkit semmire..

Nyelvtudás az sajnos nincs.

2022. júl. 28. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!