Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Olyan életfeltételek közt...

Olyan életfeltételek közt tudnál élni, fenn lehet egyáltalán hosszútávon tartani hogy a számláidat kifizeted, de ételre már alig jut pénz?

Figyelt kérdés
és akkor természetesen kilőve hogy bármit fejlessz az otthonodban, ha tönkremegy egy háztartási gép, vagy váratlan kiadás valamire arra nincs pénzed, csak stagnálni a jelenlegiben, tudnál ilyen tudatban nap mint nap eljárni dolgozni? hogy élik túl akik ilyen helyzetbe kerülnek?
2022. aug. 1. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Én biztos nem. De tanultam annyit, és dolgoztam annyit az életemben eddig, hogy nem is fog kelleni.
2022. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekkorom jó részét hasonló körülmények között töltöttem, úgyhogy biztosan van, aki tudna.

Engem személy szerint nagyon megviselne, ha ilyen körülmények közé kerülnék vissza, mert egész felnőtt életemben azon dolgoztam, hogy ebből kitörhessek.

2022. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak így vele, pl a nyugdíjasok nagy része…
2022. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
#1 leszavazóknak üzenem,hogy nem irigykedni kell és a piros X-et nyomkodni, hanem tenni érte és akkor ti se éltek úgy.
2022. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

#1, 2008-2009-ben nem én voltam az egyetlen többdiplomás (mérnök, tanár, közgazdász, pénzügyes) ill. jó szakmunkás (festő, burkoló, autószerelő) a nokia gyártósorán.


Szóval kár nagy mellénnyel lenni

2022. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Én is így töltöttem a gyerekkoromat meg a felnőtt életem első pár évét. Aztán képeztem magam, azt tanultam, amiért megfizettek és most már jól keresek.
2022. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Kösz nem.

Szerencsére van olyan tudásom, hogy az efféle vegetlás ne fenyegessen...

2022. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem kellett sose így élnem, de szörnyü lehet. Mi van ha pl hónap végén kell vmi gyógyszer? Vagy valami halaszthatatlan költség, pl. hütő elromlik?
2022. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8: kölcsönkérés. Vagy belátod, hogy mégsem halszthatatlan. Más pl azt mondaná, hogy a bojler elromlása halaszthatatlan költség. Én meg egy olyan házban nőttem fel, ahol nem volt melegvíz. Tíz évig ez volt a normális, hogy fazékban melegítettük a vizet, hogy este megmosakodjunk a lavórban.

6os voltam, pontozzátok le ezt is nyugodtan

2022. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!