Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van még a Vodafone-nak ügyfele?

Van még a Vodafone-nak ügyfele?

Figyelt kérdés

Hát ilyen gusztustalan, undorító céget még nem láttam.


10 éve vagyok előfizető, két számmal, mindkettő korlátlan csomag. Tavalyig otthonim is volt. Drágább a csomagom mint az új előfizetőknek, 1000 Ft kedvezményt kapok mint family pack, de ezt hagyjuk is...


5-6 hónapig nem küldtek számlát, hiába hívtam őket, nem kaptam érdembeli választ. Majd kiküldtek 200 ezer Ft-nyi számlát, amit nem fizettem be 2 héten belül ezért kikapcsoltak. Berágtam, befizettem egybe, majd elkezdtem hívni őket, hogy azonnali hatállyal felmondom az előfizetésemet (már csak egy szám van, a másikat már felmondtam), hűségidő alatt vagyok még 2023 októberig, küldjék ki a kötbért, befizetem részletekbe. Az elmúlt 3 napban összesen több mint 7 órát várakoztam a telefonban, 3 ügyintéző 3 féle (hasonló) összeget mondott a kötbérre. Az egyik azt mondta egy évekkel ezelőtt kifizetett készülékből is lát 18 ezer Ft-ot a kötbérben. Most egy másikkal beszéltem, kértem, hogy küldjön egy összesítőt pontosan mit tartalmaz a kötbér. Azt mondta 182 ezer Ft, ami két tételből áll össze, ha ezeket összeadod az 170 ezer Ft. Tehát sehogy sem jön ki a matek és nem hajlandóak egy kimutatást vagy bármit küldeni erről. Addig nem tudják elindítani a szerződésbontást, amíg nem fogadom el szóban az általuk kalkulált nyilvánvalóan rossz összeget.


Hogy lehet még partnere ennek a nyomorult cégnek? Hallom, hogy sokan nem kaptak számlát, szar az alkalmazás, nem tudnak belépni. Nem értem, hogy engedheti ezt meg magának egy ekkora cég. Hova tudok fordulni a panaszommal, van valakinek tapasztalata?


2022. aug. 4. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Igen még van ügyfele.
2022. aug. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Majd kiküldtek 200 ezer Ft-nyi számlát, amit nem fizettem be 2 héten belül ezért kikapcsoltak.


Na, ezt nem hiszem el, ugyanis a fizetési határidőket is csúsztatték rendesen.

2022. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát, ha elhiszed ha nem, ez történt.


Nem küldtek felszólítást, sem emailt, sem smst, csak kikapcsolták a vonalat.

2022. aug. 4. 12:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is már rég otthagytam őket.

Előbb-utóbb csak elfogynak, mikor már mindenkinek elege lesz belőlünk.

2022. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi 1 éve voltunk náluk amikor 3 hónapig egyáltalán nem tudtunk fizetni. Szolgáltatás ugyanúgy volt....külföldről használtuk. Igazán megérte nekik mit ne mondjak...több ezer eurót hagytunk náluk.
2022. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem küldtek egyszerre, azonos határidővel több havi számlát, ez kizárt dolog. Amúgy meg fél évig nem sejtetted hogy egyszer csak majd be kell fizetni az igénybe vett szolgáltatást? Ászf szerint 1 éven belül bármikor kiállíthatják a számlát.

A kötbér tájékoztató jellegű összeg mivel a pontos számot a felmondás napjával számolja a rendszer. Ezt el is mondja az ügyintéző hogy tájékoztató jellegű az összeg. Minél tovább vársz annál nagyobb az összeg mert az igénybevett kedvezmények vannak benne, tehát ha az első hónapban mondod fel a szerződést akkor lehet csak 10000Ft, ha 1 évután akkor meg lehet 150000Ft.

Kötbért nem fizethetsz részletre mert az 1 számlában van kiállítva, nem lehet felszeletelni. Ha késedelmesen fizeted akkor meg késedelmi kamatot számolnak rá.


Drágább a csomagod mint az újaknak, mert nyilván ők új ügyfél kedvezményt kaptak, ez mindenhol így lesz nyugi. Ha régi a tarifacsomagod akkor válts újabbra ami kedvezőbb!

2022. aug. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!