Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit teszel félre havonta?

Mennyit teszel félre havonta?

Figyelt kérdés
Mekkora nettó bevételből? Az is érdekes, mit dolgozol, hányan laktok együtt. Esetleg hogy melyik országrész. Köszönöm

2022. aug. 7. 09:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
58%
#7 30e-et elkölt rezsire, 70e-et kajára. Bérlet nem kell mivel lehet a sarki irodában dolgozik és oda be tud sétálni 2 perc alatt.
2022. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%
Igen, minden másra 0 forintot költ. Ne nevettess már. :D
2022. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
8%
1 milliót teszek félre minden hónapban.Kevesebbet nem érdemes.
2022. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
32%
3 milliot
2022. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
65%

Havi bevetel: £ 7000 NET

Ebbol marad havi £ 6000. Egyedul elek, Bp.

Cisco Network Architect.

2022. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
73%
500at keresek, 300at simán félrerakok, ha van bónusz, jutalom, akkor azt mind el tudom tenni.
2022. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%

Hát egyelőre, amíg van KATA addig kb. 800-ból (na jó, adót levonva 750-ből) költök havonta 350-400 között. Ebben van méregdrága lakbér, adó, bérlet, szoftverlicencek, kaja, stb.

Ha nem lesz KATA, akkor meg kb. 550-ből lesz ugyanez.


A havi 100-ból élőt meg egyszerűen nem hiszem el. Sosem vesz ruhát? Sosem lesz beteg? Sosem megy el moziba vagy akármi? Nincsenek barátai? Nincs semmilyen hobbija? Sosem romlik el a mosógép, sosem kell újat venni semmiből, sosem kell szakit hívni? Vagy ezeknek a költségeit jótékonyan elfelejtjük, és havi költségnek csak azt számoljuk, amit megeszünk? :D

2022. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%

Én van hogy egy hónapban mindent félre tudok tenni, van hogy a felét. Van hogy mínuszba jovok ki mert többet költok mint ami bejön.


Egyszwruen nem havonta veszek ülőgarnitúrat, autót, most pl egy hőszivattyú kell a házba, de jövő hónapban nem veszek hőszivattyút mert egy elég.


Így szerintem ez a kérdés hibás.

2022. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszwruen nem havonta veszek ülőgarnitúrat, autót, most pl egy hőszivattyú kell a házba, de jövő hónapban nem veszek hőszivattyút mert egy elég."


Nem igazán sikerült megérteni a kérdést. Itt az átlagos, hétköznapi élethez tartozó költésekről van szó. Lakbér, rezsi, egészség, tisztálkodás, szükséges ruhák, élelmiszer, alapszintű szórakozás.


"Én van hogy egy hónapban mindent félre tudok tenni, van hogy a felét."


Hogy tudsz MINDENT félretenni? Nem költesz egy fillért sem egy hónapig? Nem kell semmi a boltból, apróság sem? Nem veszel egy gombóc fagyit ha megkínánod? Inkább vattát köpsz, de nem veszel egy üveg vizet, ha úton vagy?

2022. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Ha az úgy segítség, akkor az átlag érdekel.

Aki úgy tesz félre, hogy összesen százat költ, azt én sem értem, nagyon spártai életmódot feltételez.

Köszi a válaszokat, továbbiak is érdekelnek.

2022. aug. 7. 20:24
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!