Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit teszel félre havonta?

Mennyit teszel félre havonta?

Figyelt kérdés
Mekkora nettó bevételből? Az is érdekes, mit dolgozol, hányan laktok együtt. Esetleg hogy melyik országrész. Köszönöm

2022. aug. 7. 09:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
#6 Addig oké hogy ájfón meg drága autó, de azért havi 100 ezer esélytelen. 2 főre vetítve meg aztán főleg.
2022. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem havi 500-ból átlagosan 200 körül marad. Ha kimegy az illeték részlet fizetés, akkor talán 250-280 lesz az összeg. Feltéve hogy nem nő mindennek az ára még kétszeresére.
2022. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Győrben élek és az Audi-ba dolgozok.

Havonta 500-600 ezer nettót keresek, ennek a felét tudom félre rakni.

Egy nagy családiházban élünk többen. A fenti részen lakik, édesapám és a nagymamám. A lenti részen én lakom és a párom, aki úgy szintén az Audi-ba dolgozik, a nettó keresete hasonló mint az enyém.

2022. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!