Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem érkezett meg az ebay-rő...

Ha nem érkezett meg az ebay-ről rendelt csomag, mennyi idő után jelezzem az eladónak?

Figyelt kérdés
Kínából jönne. Július 22-én adta fel. Várható érkezés augusztus 2-10. Még nem érkezett meg. Viszont július utolsó napjaiban egyszer becsöngetett az MPL. Mire ki tudtam menni, addigra elviharzott. Értesítőt nem hagyott, a postahivatalok meg kötekednek, hogy mondjak csomagszámot, meg nem itt van hanem ott, nem ott van, hanem amott. Mondjuk egy héten belüli érkezés csoda lenne.
2022. aug. 14. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha július utolsó napjaiban ott járt ezzel a pakkal a postás és azóta nem vetted át, akkor az már visszafele utazik Kínába.


Nyugodtan írhatsz az eladónak

2022. aug. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy nagy eséllyel a csomagszám is ott van az ebayen
2022. aug. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csomagszámot nem látok sehol, és a posta minden próbálkozásomat elutasította, mint írtam. Jeleztem az eladónak, hogy nem érkezett meg.

Economy Int'l Postage a szállító, Magyarországra nincs nyomkövetés az oldaluk szerint.

2022. aug. 14. 09:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Economy Int'l Postage Az nem szállító, hanem csak annyit jelent, hogy sima posta
2022. aug. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!