Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megszegtem a munkahelyem...

Megszegtem a munkahelyem titoktartasi szerzodeset?

Figyelt kérdés
leirtam valakinek mennyi a maximum fizetes amit adnak, illetve milyen a munkabeosztas.

2022. aug. 21. 20:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es annyit elmondtam meg, hogy nem tanitanak be.
2022. aug. 21. 20:29
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem
2022. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 qkker1 ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi van a szerződésben.
2022. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Munkabeosztás egy átlagos tájékoztatás, hogy amennyiben hozzátok megy ezzel érdemes számolni. A maximális fizetés más kérdés, mert ezt általában titokban kezelik a cégek.
2022. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor gáz, ha az illető, akinek elmondtad továbbadja úgy, hogy tőled hallotta.
2022. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jogos, amit a #3 ír! Kérdező, pontosan MI VAN LEÍRVA abban a titoktartási szerződésben...

Az ilyen szerződések eleve a cég tevékenységével kapcsolatos dolgokra vonatkoznak, tehát hogy pl. egy műszaki újdonságot, eljárást, stb. ne tudjon "kiszivárogtatni" egy munkatárs.


De halljuk, mit írtál alá!

2022. aug. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Általában a munkaszerződésben benne van, hogy nem mondhatod el a fizetésed senkinek, ha már nem dolgozol ott, akkor se. Ezt ugye aláírtad. Azt viszont nem írtad alá, hogy kábéra se mondhatod el, vagy a munkatársaid fizetését / pozíció átlagos fizetését nem mondhatod el.
2022. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!