Nyerőgép? Poker?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előszőr is szögezzük le, hogy tudom, hogy hosszú távon csak veszíteni lehet a nyerőgépekkel.

Ítélkezni kérlek ne ítélkezzetek csak kiváncsi vagyok a ti szemléletetekre, esetleg ha valaki szokott is játszani.

Felregisztráltam egy oldalra ahol lehet nyerőgépezni, pokerezni stb..Én nyerőgépezni szeretnék nyertem is egy nagyobb összeget de nyilván azért mert új voltam és így csalogatják be az embert, hogy játszon mert nyer aztán igazából csak bukik. Egyszer voltam kaszínoba szaros 10ezer ftal régebben hát mit ne mondjak 5perc alatt elbuktam de basszus be tudna szippantani a szerencse játék szóval érzem magamon, hogy tudnék függő lenni igazából elég addiktív személy vagyok. Viszont ha tényleg mondjuk csak egy hónapba egyszer játszanék neten kevés pénzel az is mindenképpen minuszba jönne ki? Ha meg tudom állni? Vagy a poker, hogy mükődik az igazi pénzes poker mennyik a tétek (neten) mennyi pénzel érdemes egy partyra beüllni?

Nekem anyukám régen nyerőgepezett neten elég szép összegeket nyert vele de nem volt függője a játéknak de nyilván volt, hogy sokat bukott is rajta.



2022. aug. 21. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
A pókerben ha hobbiszinten csinálod, akkor a tudás játszik, nem is kicsit. A sima nyerőgépezésben is látom, hogy lehet vele többet, ha van egy kis szerencséd. Az addikciót neked kell kezelned.
2022. aug. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hol jatszol nyerogepen? Mert nem mindegy, es az sem milyeneken. Mert vannak 92 94%os rtps slotok amik alacsony volatilitasuak es vannak 96-97%os rtps slotok extrem magas volatilitassal.


Ha normalis oldalon játszottal akkor nem azert nyertel mert uj voltal hanem mert mazlid volt.

2022. aug. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bwin-en jatszottam
2022. aug. 22. 07:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egy jo oldal. Megbízható, normalis liszensszel.


Ennek ellenere nem javaslom hogy jatsz.

2022. aug. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nyerőgép az szerencsejáték, minél többet játszol, annál nagyobb az esélye, hogy veszteséges leszel. A póker az tudásalapú játék, inkább azt ajánlom. A legkisebb cash game tét az NL2, azaz mindössze 2 dollárral ülsz be. Komolyabb téteket nem javaslom, hogy játsz amatőr játékosként, mert nagyon gyorsan kicsontoznak a profik.
2022. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
#5 NL2 nem azt jelenti, hogy $2 a belülő, hanem hogy 2cent a nagyvak. Itt a shortstack beülő lehet 40cent is, a deepstack pedig akár $4 is.
2022. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De, ezt így mondják, mert annyi a maximum beülő. Nincs sehol olyan, egyetlen online pókerteremben sem, hogy 4 dollárral ülsz be NL2-re, csak kevesebbel lehet. Kevesebbel játszani viszont stratégiailag nem jó.
2022. okt. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!