Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eddig azt hittem, hogy aki...

Eddig azt hittem, hogy aki munkát akar találni az talál is. Mostanra megtudtam, hogy ez nem így van. De miért?

Figyelt kérdés
Egyetemi hallgató vagyok (levelezőn), munkát keresek, (az előzőt nem tudtam egyeztetni az egyetemmel) de semmi remény. Diákszövetkezetek, vagy normális főállás, teljesen mindegy, nincs nekem való. Tudok angolul, németül, van B és C kategóriás jogsim, tök rugalmas vagyok, takarítástól kezdve mindent elvállalnék, akár főállásban, akár hétvégén is, de még nem is válaszolnak az e-mailjeimre. Budapesti vagyok, teljesen egészséges, stb. 29/L Mit tegyek?
2010. szept. 24. 19:40
 1/6 anonim válasza:
67%
"Eddig azt hittem, hogy aki munkát akar találni az talál is." Úristen, hát eléggé el voltál tévedve :D
2010. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én már két éve nem találok, pedig a létező összes közvetítőnél regisztrálva vagyok, plusz munkaügyi, plusz minden nap portálok, közvetítők oldalai, hirdetési újság.

és nem kefekötő szakmában voltam, hanem informatika. :)

2010. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez már túl későn születtél

Fohászkodj Szent Viktorhoz, az megigérte hogy megint lesz ilyen. Mondjuk én kételkedem, de hátha mégis

2010. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"nem kefekötő szakmában "


Informatikusból túltengés van, keféből meg hiány.

2010. szept. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Eddig én is így gondoltam, mint te. Mindig volt munkám, én is pesti vagyok, és korodbeli, sose voltam munka nélkül, beszélek 4 nyelven, 3-at felsőfokon. Én is 'mindenre' jelentkezem, takarításra is, szakmában is. Folyamatosan, már 3 hónapja!!!! Eddig 'kapkodtak' utánam, mindig én válogathattam, most csak annyit mondok, sikerült egy mellékállást találnom nem szakmában, havi 40-50ért....:D:( röhej... De még ennek is örülnöm kell.

Kitartás!! Keress tovább, én is azt teszem!!

2010. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a legrosszabb hogy ha találsz is munkát, és fel is vesznek, a 80%-a átverés. :( Még a legbiztosabb, akár állami szervek is átverhetnek. Szar a világ :(


De azért kitartás, lehet találni csak jóó sokáig kell keresni.

2010. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!