Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 3 éve végeztem a suliban és...

3 éve végeztem a suliban és mostanra jutottam el odáig, hogy kaptam egy jó állást. Félek? Mi lesz, ha elszúrom? Irodai munka, nehéz belerázódni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

adok néhány tippet:


NEM KELL FÉLNI!

bátran kell szembenézni mindennel!

Ha valamit nem értesz kérdezz!kérdezz sokat!

bármi van te védd a segged,nem az őszinteség a fontos hanem hogy magad védd!magadról mindig háríts mindent!ez a legelső amit én megtanultam munkahelyemen.Mert az újakat szeretik kikezdegetni.Tanuld meg tehát hogy kell elhárítani valamit magadról.


Jegyzetelj sokat,és mindig tanulj meg annyit amennyit tudsz!!


Kicsit nyalj be kollegáknak,hisz mielőtt aláírnák veled a végleges szerződést,meg fogja a főnökség kérdezni a kollegáid hogy mi a véleményük rólad!

2010. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom. Legyél azért kedves és segítőkész, de ne hagyd magad kihasználni, viszont legyél korrekt és találd meg a módot arra, ha problémák adódnak oldd meg úgy, hogy az megfeleljen az érintett feleknek és neked is!
2010. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsőként! Ne így állj hozzá, hogy elrontod. MIÉRT RONTANÁD EL? Nem olyan nehéz. Ha sok a munka, lehet, h. fogsz hibázni, de tényleg háríts. Mert csak az nem hibázik, aki nem dolgozik, de attól még nem szúrod el. Légy szorgalmas, talpraesett, (főleg emiatt fontos, hogy a hozzáállásod ne negatív legyen),mert fel kell hogy találd magad minden helyzetben. DE LEGFŐKÉPP AZT JEGYEZD MEG, HOGY NEM VÁRJÁK EL TŐLED AZ ELEJÉN AZT, AMIT ATTÓL VÁRNAK EL, AKI MÁR OTT DOLGOZIK EGY ÉVE!!!! Ha nyugodt vagy, és van kedved a dolgot megtanulni, menni fog. Oké?
2010. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Igyekszem megfogadni őket.
2010. jan. 9. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!