Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Eurojackpot miert lett...

Az Eurojackpot miert lett drágább? Sztem mar túl sokba van, még fogadtok rajta vagy inkabb másra tesztek fel számokat?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje nem jatszodtam kb. amiota jobb idők lettel, elis felejtettem lottózni.

De most őszies idők vannak, eszembe jutott hogy tegyek fel szelvényt.

De nem ertem 760ft. is nagyon sok ak tűnt.

Így már nem tudom ha megéri



2022. szept. 2. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

"Egy alapjáték ára hozzávetőlegesen 2 eurónak megfelelő összeg forintban. Az árat az MNB által meghatározott euró-forint árfolyam heti átlaga alapján határozzuk meg sávos rendszerben. A sávos rendszer biztosítja, hogy az árváltozás ne legyen gyakori."

2022. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az Euró árfolyama is felment. Én már csak EuroMillionen lottót játszom, az 2,5 Euró és most 127 millió Eu a fődíj.
2022. szept. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2es: hol lehet fogadni arra? Kuld a linket , köszi
2022. szept. 2. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Most meg 820 Ft egy mező

Tudtam hogy szar a Ft, de azt nem hittem hogy ennyire (410 Ft 1 euro)

Amugy meg 388 Ft

2023. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A 2es válaszoló felvilágosított hogy vannak jobb es olcsóbb lottók nagyobb nyerési esélyekkel.

Ugyhogy az Eurojackpotra már nem éri meg tenni

2023. márc. 29. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!