Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eurojackopot halmozódás mitől...

Eurojackopot halmozódás mitől függ?

Figyelt kérdés
Eddig heti 1 sorsolás volt és akkor kb 10 millió euróval nőtt a nyeremény hetente. Most hogy heti 2 sorsolás van így egyik sorsolásról a másikra kb 5 millió euróval nő, így ugyanúgy 10 millió euróval nő hetente. Na most jön a kérdés lényege. Szóval a legutóbbi halmozódásnál így kezdték majd ha jól tudom amikor elérte a 30 millió eurót a nyeremény, akkor már kb sorsolásról sorsolásra növekedett 10 millió euróval és nem hetente. De azóta ugye elvitték és most meg nem ugyanúgy halmozódik. Ez mitől függ hogy éppen mennyi a halmozódás összege?

2022. jún. 17. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A pontos választ nem tudom, de szerintem nyilvánvalóan az eladott szelvények számától függ. Azzal, hogy hetente két sorsolás van, nem fogy kétszer annyi szelvény csak inkább megoszlik a két sorsolás között.
2022. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megvan hogy a befizetett összeg hány százalékát osszák ki az 5+2, az 5+1 stb találatosok között. Ha nincs telitalálat akkor ez a pénz megy a következő heti nyereményalapba.
2022. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, függ a megvett szelvények számától is ami nagy eséllyel jóval kevesebb lett, miután a nyerési esélyek drasztikusan csökkentek az új szabállyal és ahogy az 1-es írja heti 2x sorsolnak és aki rendszeresen játszik nem fog venni hetente 2 szelvényt.
2022. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!