Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Foxpost-nál kb mennyi a...

A Foxpost-nál kb mennyi a szállítási idő ha automatából házhoz küldik a csomagot?

Figyelt kérdés

Nem nagy csomag, M-es méret. múlt hét pénteken kora reggel adtak föl nekem egy csomagot, azóta annyit írtak emailben, hogy:


1: Csomagod elkészült

2: Automatában

3: Úton

4: 2022.09.05 21:37 Raktárban

Csomagod beérkezett a FoxPost raktárába, hamarosan átadjuk a házhozszállítást végző partnerünknek.


5: 2022.09.05 21:37 Raktárban

Csomagod beérkezett a FoxPost raktárába. A feladott/visszaküldött csomagot hamarosan kézbesítjük.



Kétszer írták, hogy raktárban, nem értem mit akarnak. Kedd van, péntek óta várok. Mi tart eddig? Ügyfélszolgálatra nem válaszolnak, telefon nálam nem működik.


2022. szept. 6. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs itt semmi különös.

Tegnap beérkezett.

Ma átadják a külső (!) futárcégnek.

Tehát, nem egyből hozzád viszik, hanem a futárcég raktárába, mert ott is szortírozni kell.

Ezért csak holnap fogod megkapni.

2022. szept. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az értem, hogy külső cég hozza házhoz, azzal nincs gond, csak furcsálltam ezt a két raktáras dolgot..


De köszi, angyjából értem már mit csinálnak ilyenkor

2022. szept. 6. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 hete nem ért ki és már nem is fog mert nem tudják hova tették.
2022. szept. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!