Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Minimálbérből egyedülállóként...

Minimálbérből egyedülállóként hogy lehet megélni?

Figyelt kérdés
Számomra elképzelhetetlen, de mégis vannak, akik megélnek és ezért érdekel, hogy hogyan lehet. Lehetséges-e úgy, hogy valakinek nincs saját ingatlana?

2022. szept. 6. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Persze. Otthon él.
2022. szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És úgy nem lehet, hogy albérletben él? Nem otthon.
2022. szept. 6. 20:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha lakhatása van, akkor mennyire elég ez a pénz, híg, lehet belőle kijönni. Kicsit bővebb válaszokat írjatok légyszi.
2022. szept. 6. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

A-a, albiban biztos nem él, legalább is Pesten nem.


Én garantált bérminimumot kerestem, az akkor volt 140.000 Ft, szüleimnél laktam és szórakozásra se nagyon volt pénzem, nemhogy albérletre...

2022. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Haburc ***** válasza:
87%
Sajnos a mai világban elszomorító, hogy minimálbérrért meg közmunka bérért kell dolgozni. Arra sem elég, hogy WC-n kitöröljem a seggem, főleg, hogy az árak meg az egegbe szöktek. Minimum nettó 300 ezret kellene már adni a dolgozóknak. Milyen érdekes, hogy már lassan 20 éve vagyunk uniós tagállam, az árak nyugatiak, a bérek meg keletiek.
2022. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Az egyedülálló fiatalok legnagyobb része meg van elégedve a fizetésével és az igényeik sem nagyok. Nem értem mi a baj....
2022. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Hiába lettem lepontozva, ez akkor is csak így van.

Kb 15 főnyi kicsivel több mint minimálbért kereső ismerősömet hívtam hogy jöjjenek hozzám Ausztriába mosogatni havi 1600 €-ért,plussz 1 ágyas szoba és ingyen kaja. Az volt a válasz hogy köszönik szépen de kijönnek a fizetésükből és jó nekik otthon. Akkor miről is beszélünk?

2022. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!