Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki hogy oldana meg egy online...

Ki hogy oldana meg egy online adásvételit ? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ha online eladók egy telefont, de szeretnek róla adásvételit íratni, akkor elég annyi ha a vevő vissza ír nekem hogy elfogadja ?


Vagy ezt kötelező a “papíron” aláírni?


Ha jól tudom a Facebook market place alatt futó “üzletek/beszélgetek”-t lehet számla kent is venni?


Ki hogy oldana meg egy online adásvételit ?



2022. szept. 9. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Avdh hitelesítéssel szoktuk.
2022. szept. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ha online eladók egy telefont, de szeretnek róla adásvételit íratni, akkor elég annyi ha a vevő vissza ír nekem hogy elfogadja ?"

Nem


"Vagy ezt kötelező a “papíron” aláírni?"

Igen, de az elektronikus szerződés is érvényes, keress rá.


"Ha jól tudom a Facebook market place alatt futó “üzletek/beszélgetek”-t lehet számla kent is venni?"

??? Nem... A számla számít csak számlának, minden más nem számla...


"Ki hogy oldana meg egy online adásvételit ?"

Nem ragaszkodnék az adásvételihez és kész. Ha a vevő akarja én úgy szoktam, hogy elpostázom neki a papírt, rajta kitöltve az én adataim, a termék szériaszáma, ő meg majd beírkálja a sajátját és aláírja.

2022. szept. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, AVDH volt alapból tervbe, csak nagyon sok ember azt se tudja mi az és így mondjuk elég bonyolult megoldani, de köszönöm
2022. szept. 9. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!