Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hasznaltauto adasvetelikor...

Hasznaltauto adasvetelikor megkotom a kotelezo biztositast online. Mivel tudom ezt igazolni a rendornek illetve az okmanyirodanak atirataskor?

Figyelt kérdés
2015. aug. 12. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Küldenek e-mailban egy igazolást a megkötött szerződésről. Hol kötötted?
2015. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tisztelt (....)


üdvözöljük a KÖBE ügyfeleinek körében!


Köszönjük, hogy megtisztelt minket bizalmával, és biztosítását nálunk kötötte meg.

Biztosítási ajánlatát 15 napon belül e-mailben küldjük ki az Ön számára.

Amennyiben kérdése merülne fel az ajánlattal kapcsolatban, kérjük hivatkozzon ajánlatának számára, mely a következő: XXXXXXX.

A rögzített adatok:

Név: XXXXXXX

Rendszám: XXXXXXX

Gépjármű típus: XXXXXXX

Igényelt technikai kezdet: 2015-08-12

2015. aug. 12. 21:44
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem a 15 nap nem jo, nekem most kell. Es mikor/hol fizessek arrol semmit se irnak?? Ezek a biztositok hulyebbek mint a bankok
2015. aug. 12. 21:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Raerek fizetni 15 nap utan? Mostmar biztositva vagyok?
2015. aug. 12. 21:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 2 éve kötöttem utoljára (kötelezőt és casco-t is). Biztosítási ajánlatokat ajánló oldalon beírtam az adatokat, majd feldobta a biztosítók ajánlatait a rendszer. Ráklikkelem arra ami nekem tetszett, átirányított a biztosító oldalára ahol már félig kitöltött űrlap is megvolt. Kitöltöttem a többi adatot is az űrlapon (webes belépési nevet, jelszót is). Rögtön jött az üzenet e-mail címemre a biztosítási ajánlatról, hogy kockázatviselés megkezdődött, másnap pedig, hogy kötvény is kiállításra került, amit webes felületen be is fizettem, következő fizetésekre meg inkasszót állítottam be. Biztosítási igazolást kinyomtattam, forgalmiba betettem.
2015. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt nyomtasd ki, ezzel mehetsz az okmányirodába. A biztosítást már megkötötted, fizetési haladékot kaptál. A biztosítás már él, a biztosító által közölt határidőkét tartsd be, ne csússz a fizetéssel, de a lényeg hogy az okmányirodában tudod igazolni, hogy van megkötött köteleződ.
2015. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Biztosítási igazolás kinyomtattam"


Ezt hol kaptad meg, ezt is webes feluleten?

2015. aug. 12. 22:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, webes felületen (ügyfélportálra névvel/jelszóval bejelentkezve).
2015. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!