Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Teszveszen/Vaterán hogy...

Teszveszen/Vaterán hogy működik ez az automata licit?

Figyelt kérdés
Elolvastam sok helyen, de nem értem. Tehát 1 Ft-ról indult, 11 a lépcső, eddig volt 3 licit, most 180-on áll és ha rámegyek, azt írja, hogy a legkisebb ajánlható a 191. De ha én beírok 250-et, akkor utána már 261-et fog kérni a következőtől. Nem igazán értem, mit kéne beírni ahhoz, hogy mindig éppen a másik felett legyek, de csak egy bizonyos összegig.
2022. szept. 11. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:

A licit távolságok az elején kisebbek, és ahogy emelkedik a tét növekednek. Az automata licit nem neked való. Hanem annak, aki tudja mennyit akar konkrétan adni a termékért. Mondjuk 6000 forintot. Az beírja, hogy 6000 és entert üt. Ennyi. A többi licitáló licitálását meg - ameddig a 6 ezer forintod tart, az automata licit meglicitálja.

De ha valaki 10 ezer forintot ír be, és üt entert, akkor rajtad keresztül ment a rendszer, hiába 150 forinton állt a licit, mikor licitáltál. Ha visszanézed a licit történetet, ott viszont megtalálod benne magadat a 6000 forintoddal. Szóval működik az, ha nem érted, akkor is.

[Szóval meg kell adnod, hogy mennyiből gazdálkodhat. Ha egymillió forintot adsz meg, szépen nyomon követheted a liciteket. De akkor nyilván ha egy tízezer forint értékű termék rajtad marad 25 ezer forintért, mert kíváncsi voltál meddig megy el a licit - akkor sajnos meg kell venned 25 ezerért. A kíváncsiságnak ára van!]

2022. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!