Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek 40000Ft-al, hogy...

Mit kezdjek 40000Ft-al, hogy havi min.5-10EFt hasznot hozzon, amit otthoni munkával csinálhatok? Mibe fektessem bele, vagy milyen eszközöket vegyek és mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 18:45
 1/2 Egyszerű huszonéves válasza:

A párom és én a kertünkben készítettünk ennyiért 1 tyúkolat 25 tyúkkal és kb ennyit hoznak havonta nyáron. Most vedlenek kicsit ráfizetünk sajna.

Vagy, ha van kézügyességed vegyél 1 m2 bőrt és még pár szerszámot és csinálj apró bőrtárgyakat. Karkötőt, kis pénztárcát tolltartót, szemüvegtokot. Szerintem 5-10 ezer így jönne főleg, hogy mindjárt itt a karácsony, biztos valaki meglepné a hozzátartozóját valami ilyesmivel.

Én kerámiázok és egy ismerősöm ingyen kiégeti nekem a tárgyaim (munkahelyén van kemence és a többi céges cucc mellett elfér az enyém is) és ha lenne még hozzá pénzem és bemázazhatnám valószínű el tudnám adni. De terakottának valót csinálok ami natúran is használható akár azt is feltehetetd az ismert oldalakra árverezésre/eladásra.

Remélem tudtam segíteni.

2010. szept. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Egyszerű huszonéves válasza:
Ja, ha agyagozol alaposan olvass utána az agyag tűzben való viselkedésének, formázási módoknak.
2010. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!