Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik megbízható internetes...

Létezik megbízható internetes munka?

Figyelt kérdés
Olyan a betegségem, hogy nem tudok elmenni dolgozni, de internetem van és megbízható ember vagyok.
2010. szept. 25. 19:00
 1/8 anonim válasza:
Attól függ, mihez van képesítésed. Én ismerek számítógépes fejlesztőt, aki otthonról dolgozik, illetve sok grafikus és animációkészítő is inkább már otthonról végzi a munkát, és csak a kész feladatot (vagy a félkész feladatot ellenőrzésre) viszi be, küldi be.
2010. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Ha értelmes ember vagy, amiben nem kételkedem, tanulj meg pókerezni.

Ezt teljesen komolyan mondom, éppen neked való.

Sok okos ember megél belőle.

Még több buta meg persze nem, ezért kell megtanulni.


Ha arra gondolnál, hogy ez szerencsejáték, elárulom hogy az egyetlen dolog ami nem kell hozzá, az a szerencse.

2010. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Letezik, de sajnos nem Magyarorszagon.

Magyarorszagon az osszes internetes munka atveres, nehogy bedolj barmelyiknek is, amelyik a konnyu penzkereseti lehetosegekrol szol (csak eloszor fizess x az n-ediken penzt, jo sokszor, aztan majd kuldik a munkat. Aha.)


Nem tudom, milyen vegzettseged van, es milyen a betegseged, de talan a szamitastechnika/programozo, a konyveles es a forditas kategoriaban kereshetsz tavmunkakat - esetleg Mo-n is, bar akkor is be kell menned parszor. Magyarorszagon nem szokas a tavmunka, es a mentalitas miatt a kovetkezo 50 evben nem is nagyon lesz (sajnos).

2010. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kérdésed már körülbelül az ötvenedik ilyen.

Igen, létezik. És nem, nem internetes munka címszó alatt kell keresni, hanem végig kell gondolni, mihez értesz és kitalálni, ennek melyik részét tudod csinálni az interneten. Aztán megkeresni cégeket, hogy valaki alkalmaz-e így. Le lehet írni nekik a netes munka előnyeit (pl. nem amortizálod az irodát), így végiggondolhatják.

2010. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első négy válaszból kaptál 3 hasznos segítséget (1-2-4.)

A másodikhoz egy kis kiegészítés: a pókerhez nem elég, ha értelmes ember vagy, sokkal összetettebb játék, de amit írt róla a válaszoló, az igaz.


A negyedik válaszoló fogalmazta meg legjobban a helyzetet, csak egy apró dolgot pontosítanék benne:

"Aztán megkeresni cégeket, hogy valaki alkalmaz-e így."

VAGY megbíz-e valamivel

VAGY partneri megállapodást köt veled.

Nem az alakalmazotti munka az egyetlen pénzkereseti lehetőség, és manapság nem is a legelőnyösebb.

2010. szept. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Pánikbeteg vagyok. Szeretnék kijönni belőle, de el fog tartani egy darabig. Addig is szeretném magam hasznossá tenni, lefoglalni. Angolul, németül tudok közepes szinten. Jó a helyesírásom is.
2010. szept. 26. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy értelmes dolog lenne utánanézned valamilyen fordítási melónak. Google, és hajrá!

Azért tágítsuk a lehetőségeid. Mihez értesz még (nem feltétlenül profi szinten)?

2010. szept. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy létezik, csak írd be a keresőbe hogy neobux, és regisztrálásnál meg a refferalhoz hogy random251 és ennyi.

Nekem bevállt kb. 80 ezret keresek havonta.

2011. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!