Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezt is beváltaná nekem a...

Ezt is beváltaná nekem a pénzváltó?

Figyelt kérdés

sosem váltottam még pénzt, összeszedtem itthon kerek egy eurót 20-10-5-2-1

cent érmékben, egy kis marék aprópénz. ha ezzel bemennék a helyi kisvárosi valutaváltónkba, ezzel foglalkoznának, cserélnék forintra? egy Western Union van itt


2022. szept. 13. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Eltérő, a legtöbb helyen csak papír, néhány helyen euróérmék is (1-2 eurósok, rosszabb árfolyamon), cent max pár helyen, pl. Tichi change, vagy sehol
2022. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
🤣🤣🤣
2022. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Ha vesznek is érmét, akkor is nagyon rossz áron, és általában csak az 1 és 2 eurósokat. Plusz van még kezelési költség is sok helyen. Jobban jársz ha fizetsz vele. Mifelénk a legtöbb Sparban elfogadnak érméből is minden címletet. Túl jó árfolyamra ott se számíts, de a pénzváltónál még mindig jobb.
2022. szept. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
1 teljes eurót? Azta
2022. szept. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha félreteszed egy későbbi utazásra.
2022. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!