Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kaptam egy sárga csekket a...

Kaptam egy sárga csekket a szolgáltatótól, amin be kellene fizetnem a vízóracserét, de nincs rajta QR kód. Lehet generálni valahogy ilyen kódot? Egyáltalán szabad még QR kód nélküli csekket kiadniuk?

Figyelt kérdés
Nem szoktam postán befizetni ilyet, átutalni sem szeretném a plusz költség miatt, ráadásul most nyereményjáték van az icsekk-kel, szóval ha 1 mód is van rá, hogy lehet, akkor úgy szeretném befizetni, ahogy szoktam.

2022. szept. 22. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
36%

Nem, ha nem raktak rá QR-t, akkor marad a posta meg az utalás.


Utalás plusz költsége mennyi lenne 20Ft?

2022. szept. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem 20 Ft, hanem kb.100, de nem is ez a lényeg, hanem elvesztem a lehetőséget arra, hogy visszanyerjem az icsekken befizetett összeget, vagy akár egy autót. Egyébként most olvasom, hogy már nem is fogad be a posta olyan sárga csekket, amin nincs QR kód.
2022. szept. 22. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!