Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Debrecen FAG-ról vélémény, és...

Debrecen FAG-ról vélémény, és tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Munkakereső lány vagyok jelenleg, érettségivel és szakmával (és angol nyelvvizsgát is szeretnék majd). Nem mentem tovább tanulni, mert nem tudtam, hogy mit akarok csinálni jelenleg csak a munka maradt. Persze majd szeretnék tanulni is. Voltak helyek ahova 4-5x is leadtak engem, protekcióval, és nem hívtak egyszer sem. Volt olyan hely, ahova 2x is leadtam az önéletrajzomat, csomagolónak de oda se hívtak se sehova sem. Volt olyan, hogy a szakmámban kerestem az állást, a barátnőmet fel vették aki fél vagy 1 órával előbb küldte le az önéletrajzát. Igazából azt érzem, hogy sehova se kellek persze még nem adtam fel keresgetek továbbra is. Én vidéken élek és kicsit nehéz az ingázás. Anya ma beszélt egy barátnőjével a FAG-ról, anya azt mondja, hogy próbáljam meg azt és kérdezősködjek a barátnőjétől. Más véleménye is érdekel, anyukám barátnője az mondta, hogy ő 12 órázik. Ez kicsit megrémiszetett, mert ahova eddig leadtam a jelentkezéseimet mindegyik 8 órás meló volt.

2022. okt. 6. 14:20
 1/6 anonim válasza:
62%
Én 2013. áprilisától - 2016 februárjáig dolgoztam ott egy alapművelet nevű területen. Ott lányok nem voltak. Az a terület undorító volt, az elvégzett munka- és a társaság függvényében is. Szerintem egyébként egy okádék az egész gyár, ahogy hallottam az irodai munka sem leányálom. Én kerülném a helyedben.
2022. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus lepukkant, sz*r gyár, de valahol dolgozni kell.
2022. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a protekciós ismerős kormere néznék. Lehet, h inkább lehordott a sárga földig, nemhogy dicsért volna. Sokszor visszaút ez a dolog.
2022. okt. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
37%
Szerintem hanyagold.
2022. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor kihagyom, azóta le adtam 3 étterembe az önéletrajzomat.
2022. okt. 6. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Debrecenben nincs rendes munka hiába harsogják azt a fideszbirkák.
2022. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!