Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Előre kifizetett tehát nem...

Előre kifizetett tehát nem utánvétes csomag esetén is elvárják a futárok a borravalót?

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 07:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig elvárják.
2022. okt. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a durva, hogy a múltkor úgy rendeltem online pizzát, hogy kifizettem előre paypay-el, és be lehetett állítani a borravalót is, azt is adtam hozzá.

Nem tudom azt lenyeli e ilyenkor a cég vagy megkapja a futár, nem is érdekel, de még így is nézett a pizzafutár, és még várta, hogy adjak valamit. Hát a kuva nyád!

2022. okt. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Alapból ritkán adok. Netpincér/Wolt futárnak szinte soha, mert nagyon drága így is. Csomagfutárnak max ha valami nagyon nehezet hoz fel a lépcsőn
2022. okt. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es. Az online borravalóból a futár nem kap semmit
2022. okt. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Ki a faszømat érdekli, hogy mit várnak el? Ha összetörik az árut, visszaküldetem (volt már ilyen) és visszakérem a pénzt, egyébként meg ez a munkájuk, fizetésért kopogtassanak a főnöknél, ne nálam. Én sem kapok borravalót, az orvosnak meg pl tilos adni. Úgyhogy én abban hiszek, hogy senkinek sem jár. Ha jatt nélkül büdös a munka, lehet mást is dolgozni.
2022. okt. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Én meg azt vettem észre, hogy egyre csôvesebbeket vesznek fel. Földszinten lakom, de a futár inkább felhívott, hogy itt van a lakás előtt,menjek ki. Kimentem, és ott bagózott a kocsiban, és akkor kezdte előkotorni hátulról az árut, mikor odamentem. Bezzeg a markát azt tartotta (volna) a borravalóért.
2022. okt. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fárasztó96 ***** válasza:
60%
Nem adok. Mikor fizetek, akkor az ő bérét is fizetem a csomagküldő vállalat igénybevételével.
2022. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm en se adtam most, de általában szoktam, főleg ha nehezet rendelek, de az utánvétesnél szinte mindig kerekitem es a maradék az övé.

De pl auchan házhozszállítás során volt már h be volt készítve az 500ft de olyan bunkó stílusban viselkedett hogy nem adtam oda végül.

2022. okt. 7. 17:00
 9/9 anonim válasza:
Nem szokatam adni, pont azért szeretek előre fizetni mert akkor csak átveszem a csomagot és viszont látásra. Amúgy is, kapnak ők fizetést.
2022. nov. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!