Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eltudnám adni egy behajtó...

Eltudnám adni egy behajtó cégnek a tartozást?

Figyelt kérdés
A gyermekkori legjobb barátomnőmnek adtam kölcsön a válásánál 5 millió forintot,írtunk róla papírt 2 tanúval. Nagyon nagyon kicsúszott a lába alól a talaj. Nálunk lakott fél évig.Most jelenleg munkanélküli ezáltal sehogy nem tudom kiszedni belőle ezt a pénzt,velem teljesen megszakított a kapcsolatot,miután ellopta az összes értéket a házunkból. Nem tudom,hogy mihez kezdjek az ügyvéd azt mondta,hogy mivel se vagyona,se bevétele így nem tudok belőle sehogy pénzt kiszedni.(kioktatást nem kérek,köszönöm)
2022. okt. 7. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hulye voltal. En amugy osszeveretnem
2022. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Ja es tudod hogy az az 5 millio az mostmar 7 milliot er..
2022. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem hülye voltam,hanem segítettem egy olyan embernek akivel 30 éve segítettük egymást.Amikor nekem volt szükségem pénzre 15 évvel ezelőtt ő segített. Ezzel is tisztában vagyok,hogy az már 7 milliót ér.Ötletet kértem,hogy visszakapjam a pénzem.
2022. okt. 7. 11:55
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

"az ügyvéd azt mondta,hogy mivel se vagyona,se bevétele így nem tudok belőle sehogy pénzt kiszedni"


Ha az ügyvéd ezt mondta, akkor nem hiszem, hogy a gyakorin tudnának ennél okosabbat mondani.

Sajnálom a helyzetedet.

2022. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Meg lehet próbálni abehajtót
2022. okt. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Megkérdezheted mennyit adnak érte, hogy megy ez.
2022. okt. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Regisztrálj be onlyfans-re, ott tudsz majd pénzt szerezni.
2022. okt. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

"ellopta az összes értéket a házunkból"


Na várj, tehát nem elég, hogy nem adja vissza a pénzed, még meg is lopott? Feljelentetted legalább? Az igaz, hogy nem kapod meg a pénzedet, ha őt lesittelik, de akkor is!

Egyébként polgári peres úton valszleg követelhető az összeg, de elég kétséges a kimenetel és valszleg elég sok idő.

2022. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges, mit stresszeled ha tudod, h nincs pénze. Adja el a veséjét vagy adja el a testét? Fiatal amúgy? :P
2022. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
Igen próbáld meg.
2022. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!