Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Revoluton tartott nagyobb...

Revoluton tartott nagyobb mennyiségű dollárt hova tennétek?

Figyelt kérdés
Kicsit parázok itt tartani, tekintettel arra, hogy multkor is feltörték hackerek a revolutot, azért nagyobb mennyiségű pénzt nem kockáztatnék itt. Devizaszámla viszont elég sok lehúzással jár, főleg ha egyszer ki akarom venni forintban a pénzem. Átváltás pocsék árfolyamon, meg kivételre felszámol egy rakat költséget. Mi lenne a megoldás? Abból a pénzből, ami ott van, vásároljak valami értékálló dolgot, úgy vegyem le? Pl arany stb. Vagy hova kellene áttenni, hogy ne is inflálódjon úgy, mint a forint, meg ne is kelljen sok kezelési költséget fizetni, meg biztonságos is legyen valamilyen szinten.

2022. okt. 11. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Bár sok mindent írtál, konkrétumot sajnos nem nagyon, úgyhogy néhai Klapka Gyuri bácsi (szerintem időtálló, és nagyon igaz) soraival tudok válaszolni: "Három dologba kell fektetni: egyharmad aranyba, egyharmad értékpapírba, egyharmad ingatlanba. Valamelyik a három közül mindig megy, ha meg nem, akkor kell venni."
2022. okt. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is befektetési aranyra gondoltam. 2500 dollárom van, valakinek ez kis összeg, nekem már nagy ahhoz, hogy csak úgy itt tartsam. Ennyiből érdemes? Ehhez a pénzhez nem nyúlnék hosszú ideig. Ezek a sorok, amit Klapka György mondott, nekem is ismerősek, làttam sz interjút, csak ez még nem inkább az ő idejében volt érvényes? Vagy ez időtlen? Ma is helytálló?
2022. okt. 11. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Úgy érted, hogy feltörték, és elloptak kábé olyan infókat hogy név meg e-mail cím, amiket amúgy is kirak az ember facebookra, a felhasználók 0.02%-ától? :D Bocs, de ha te ezen parázol, tök mindegy mit mondanék, nem vagy azon a szellemi szinten, hogy képes legyél értékelni a lehetőségeidet.
2022. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Tőzsdén vezetett értékpapírba érdemes, viszont az 20 éves befektetés.
2022. okt. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 igen, ez valóban teljesen természetes, hogy csak úgy random fel lehet törni egy ilyen rendszert, igazán megnyugtató, hogy a pénzemhez éppen még most pont nem fértek hozzá. 🤡🤡🤡


Úgy làtom te vagy olyan szellemi szinten, mint az út közepén gőzölgő sz.rkupac, ennek ellenére hatalmas habzó pofával vered magad egy anonim oldalon 🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡

2022. okt. 11. 19:47
 6/7 qkker1 ***** válasza:
74%
Harmincezer euróm van a Revoluton, nem parázok a hekkerektől.
2022. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tök menő, hogy egy létezése óta minden évben totál veszteséget termelő cégben ennyire bízol egy közelgő gazdasági válság előtt, amikor a Deutsche Bank is csődközelbe került, hogy 30 ezer eurót benne tartasz, én azért majd lassan kifogom venni innen a dollárom, ha nem gond, már így is bőven sokat hozott. Ezt meghagyom váltásokra meg ilyenek, de ez nem erre való, sztem az egész vilàgon kb. csak mi magyarok használjuk ekkora mennyiségű deviza tartásra, merthogy a magyar bankoknál pocsék feltételek mellett lehet számlát vezetni, és a saját valutánk meg semmire nem jó lassan, ezért szoktunk rá ezekre a megoldásokra.
2022. okt. 11. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!