Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tapasztalatok 1kocsis vip...

Tapasztalatok 1kocsis vip crypto-val kapcsolatban? Megéri befizetni? Kobenfx is érdekelne, ha valakinek van róla infója!

Figyelt kérdés
Vagy ezek is csak ilyen kamu félék. Ma már minden bokorban van egy luxuskocsikkal teli kryptohuszár atyaúristen, ezért vagyok szkeptikus.

2022. okt. 16. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Ha crypto akkor csak Bitcoin.

Azt is csak a blockchainen érdemes tárolni.

2022. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Lehuzqs
2022. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

"Vagy ezek is csak ilyen kamu félék"

Csak egy elgondolkodtató kérdés: ha annyira nagy májer, akkor miért nem gazdagodott már meg a tuti tippjeiből? Miért abból akar pénzt, hogy valaki fizessen neki a "tippjeiért"?

2022. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tomi191 válasza:
30%
Én a kezdetektől fogva bent vagyok a csoportjába, és zseniális amit létrehozott, nekem óriási segítség volt! Nagyon szép fizetés kiegészítéseket csinálok havonta a segítségükkel!
2023. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!