Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Bitcoinnak miért lett valós...

A Bitcoinnak miért lett valós pénzbeli értéke?

Figyelt kérdés
Semmilyen fizikai értéket nem képvisel, mégis pénzt ér. Miért, hogyan?

2022. okt. 17. 10:02
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
65%
Csak egy dolog a pénzben kifejezett értéke. Ha el akarod adni, az most is körülményes, ha meg az egyik omlásakor épp elveszti a nagybefektetők bizalmát, akkor nem is lesz kinek eladd. A végtelenségig meg nincs értelme tartani, mivel nem fizet osztalékot, és morális okod sincs a végtelenségig fogni, mert nem termel folyamatosan szükséges javakat.
2022. nov. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
43%
31 fogalmad sincs mirol beszelsz igaz? Pillanotok alatt lehet adni venni nagy tozsdeken most is
2022. nov. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
15%
Akkor leírom úgy, hogy értsd: ha most szeretnél dollárt látni a valós bankszámládon vagy a tenyered közepén a coinodból, az nem öt perc lesz, mintha mondjuk euróról lenne szó.
2022. nov. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
0%
33 te nagyon hulye vagy, par napja zártam a short poziciom, 2 millio forintot utaltam ki a tozsderol magamnak, 2 nap volt kiutalni. A bankrendszer lassusaganak semmi koze ahhoz hogy a piac hogy mukodik. Mondom. Fogalmad sincs se a bitcoinrol se hagyomanyos tozsderol. Ott is ugyanennyi a kiutalas/beutalasi ido....
2022. nov. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
43%
Ezert jok a commentek a bitcoint erinto temakban, olyanok is belebofognek akik valoszinuleg eppen tartanak a gyarba vagy jonnek haza ejszakai ugyeletbol. Eleteben nem fektetett be meg allampapirba se, de itt incelkedik olan temaba amihez csak annyira ert amenyire az origos cikkek alapjan jut vagy amit a soron a tobbi prolival beszelget... Szanalmas :) de, az ilyen 🤡🤡🤡 azt mond amit akar, a baj inkabb az hogy van aki elhiszi
2022. nov. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
67%
Majd amikor szabadulnátok tőle, akkor újra cseverészünk.
2022. nov. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
48%
En barmikor penze teszem a btcm ha kell. Befizetem 22betre, fiat penz lesz belole. Jatszok belole egy keveset, kikerem skrillre es azt meg leveszem a bankkartyaval. Tovabb tart az automataig elmenni ami 5percre van, mint amennyi ido alatt kier a skrillre a penzem ami elott crypto volt.
2022. nov. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
63%

35. Érdemesebb úgy felfogni mintha vicclapot vagy paródiát olvasnál.


Amúgy pénzé se kell tenni, egyszerűbb tőzsde kártyát kiváltani s azzal annyit fizetni amennyi épp kell...

2022. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
80%
Én azt nem értem, hogy miért nem lehet tudni ki találta ki a bitcoint. Miért nem vállalja? Mi haszna van ebből?
2022. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 Képernyőkép ***** válasza:
58%

Hát az elég nagy haszon egy milliárdosnak ha nem tudják hogy ki ő.


Ezenkívül a puszta léte is sok érdekeket sért tehát megtörténhetne hogy egy fantatikus és/vagy megtévesztett ember egyszerűen megölné.


Az is meglehet hogy ezt már meg is történt akkor azért nem nyilatkozik.


Az is lehet hogy más módon halt meg.


Egy biztos: Ha én találtam volna ki a Bitcoint, ugyanezt tenném.

2022. nov. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!