Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha csak egy...

Szerintetek gáz, ha csak egy buszsofőr jogsit tudok felmutatni, mint végzettséget az érettségi mellett?

Figyelt kérdés
Az érettségim bár jól sikerült, 1 emelttel, de nem éreztem magam alkalmasnak arra, hogy elvégezzek egy egyetemet, nem is érdekelt egy szak se, jártam egy félévet egy szakra, de inkább leléptem. Vezetni viszont amióta jogsim van nagyon szeretek. Nem úgy ülök a busz volánja mögé se, hogy jaj, megint egy munkanap, hanem mint egy szórakozást, úgy élem meg, tényleg az életem része. Kitanulnék egy szakmát, de nem tudom igazán mi passzolna a buszsofőrködéshez. Autószerelő, vagy autós oktató?
2022. okt. 21. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem gaz, leszarom, hogy mit tudsz felmutatni.
2022. okt. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Buszsofőrként...meg akkor ugye megvan teherre is, bármikor találsz melót 400-ért, ami a Gyakorin semmi, a valódi életben meg korrekt fizu (sajnos).


Az oktató jó irány, kérdés, ki fogja tudni kifizetni az oktatást. :(


Autómentő?

2022. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
egyáltalán nem az
2022. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Én is azt hallottam, hogy a buszsofőrök nem keresnek rosszul.
2022. okt. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Bocsi az nem szakma csak egy foglalkozás/jogosítvány, tudom hogy sok emberért felelsz. Én is buszoztam 10 évig, mellette van egy ápolói végzettségem ezt inkább szakmának hívom.
2022. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!