Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A munkaügyi központban való...

Zsozso960315 kérdése:

A munkaügyi központban való regisztráláshoz elengedhetetlen a végzettségemet igazoló bizonyítvány? Többi lent.

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem és Történelem tantáryon kivül mindenből megvan a középszintü vizsga, a kérdésem az lenne mivel jelentkeztem pótérettségire ott bevették a bizonyítványom, az nélkül is tudok regisztrálni a munkaügyi központban ? Elég ha csak egy papirt viszek hogy jövö hónapban van a pótérettségim abból az 1 tantárgyból vagy hogy van ez ?

2015. szept. 30. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha bemész a Munkaügyi Központba és megkérdezed, így ahogy most itt leírtad. Sosem értettem, hogy ilyen kérdéseket miért kell kiírni.Ha azt írják a válaszolók,hogy mindenképp kell,be sem mész megpróbálni?
2015. szept. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahh teljesen igazad van, nem veszthetek vele semmit. :) Ráadásul beutudom vinni akkor is amikor legközelebb megyek, köszönöm a gyors választ!
2015. szept. 30. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!