Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan hogy valaki...

Tényleg van olyan hogy valaki kriptovaluta milliárdos de nem adja el, hanem dolgozik ugyanúgy valahol?

Figyelt kérdés
Tényleg igaz hogy a legtöbb ilyen nem meri eladni pénzé tenni? De akkor ugyanúgy bejár az ilyen dolgozni? Vagy nem dolgozik mert van rá mód hogy költse mondjuk bitcoinként is?

2022. okt. 23. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Persze, lotto nyertes is van aki ugyanugy dolgozik... Semmit se jelent. Az biztos hogy egy proli egybol elverne a penzt... Ezert is valoszinu hogy nem a prolik vesznek bitcoint, se most se ezelott 10 evvel...
2022. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
10 évvel ezelőtt alig ért valamit és senki se tudott róla. Akkor voltam 20 éves rengeteg helyen jártam de sosem hallottam még a szót sem hogy bitcoin.
2022. okt. 23. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Sokan vagyunk igy...
2022. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Később még többet fog érni azért nem meri kivenni. De ha annyira csóró nyilvan kiveszi.


A gazdag emberek meg nem azért dolgoznak, mert muszaj, hanem mert szeretik a munkajukat.

2022. okt. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálja azt a látszatot kelteni hogy normál ember. Nem Mindenki vágyik arra hogy mindenki tudja hogy gazdag.
2022. okt. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is dolgozok, de csak magamnak.
2022. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!