Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nincs munkám,...

Mit csináljak ha nincs munkám, de van 1,5 millió forintom?

Figyelt kérdés

Ti milyen szakmát tanulnátok ki például?


Nem fogok segédmunkásnak elmenni egy gyárba, legrosszabb esetben elmennék kukásnak. Nem szeretném magamat tönkretenni 30 évesen ez az origo innen indulunk ki.


Jó eszűnek tartom magam, szerintem kitudnék tanulni egy új szakmát is.

Az idő és pénz nem érdekel. Úgymond az életcélom, hogy ne fizikai munkát végezzek, sajnos fiatalon minden sz*rt el kellett vállalnom. A dinnyeföldön kezdtem egész pályafutásomat, ezeket nem lenézésből írom hanem tapasztalatból, mert tapasztaltam könnyű és nehéz melót is, és ha lehet a hátralevő 30-40 évre én a könnyűt akarom választani.

Az másik városba utazás is egy lehetséges opció, mert elég elmaradott régióban élek.

Igazából nem élek nagylábon, alig költök valamire. Igazából egyrészt félek, másrészt motivál is, hogy ne kerüljek gyárba szalag mellé.

Tudom a kérdés sok embernél kiveri a biztosítékot, de hátha valaki mond jó ötletet is ;)



2022. nov. 4. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Tele a net jó szakmai hirdetésekkel. Mihez van affinitásod?


Nem javasolnám a szellemi munkát.

De egy jó iparos a jég hátán is megél.

2022. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Számítógépekhez értek, a cégnél mindig én csináltam ha valami új program jött, gépeket beüzemelni, frissíteni. Csak ilyen alap dolgok.

Ügyfelezéshez értek, de annyira nem szeretem, mert sok a hülye. De ez is egy jó kiindulás, mert türelmes és empatikus vagyok.

Viszont ezekből annyi van hogy Dunát lehetne rekeszteni.

Valami iparos szakma is szóba jöhet, csak ami nehezen megy a vezetés. Ahhoz nincs affinitásom. És még a magasban végzett munka is, mert szédülök.

2022. nov. 4. 23:15
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Full stack fejlesztő gyorstalpaló:

[link]


Egyre jellemzőbb, hogy elhagyják a fölösleges sallangokat, néhány hónap alatt elmondják a lényeget, utána napi pár óra pötyögéssel elvagy havi 1 gurigáért. Van már több tucat ilyen cég ami kódmajomnak kiképez ha beesel az utcáról, válogatni lehet, a fenti csak egy példa.

2022. nov. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
61%
Azt tanuld, ami érdekel.
2022. nov. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!