Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes árverésen házat...

Érdemes árverésen házat venni? Nincs sok olyan pénzem (15millió), szóval arra gondoltam ott kéne szétnézni és szép lassan felújítani.

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy sokszor megfenyegetnek, ha valamit meg akarsz venni és vissza kell lépni…

#árverés #Házárverésen
2022. szept. 24. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Számolj azzal, hogy a felújítás nem mindig egyenlő egy tisztasági festéssel, és 1-2 berendezés cseréjével. Vannak olyanok, akiket ha erővel kell eltávolítani, egyrészt mindent visznek, másrészt bosszúból annyi kárt okoznak neked (fűtéscsövek és berendezések levágása, vezetékek kitépése a falból, csempe, járólap szétverése stb.), hogy használhatatlan lesz az egész és hatványozódik a költséged.
2022. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok a nem 1/1es ingatlan. Az eleve felejtős. Mit kezdesz egy fél házzal aminek a másik felét más tulajdonolja.

Amivel lehet valamit kezdeni, annak az árát felverik a normál piaci ár közelébe.

A legtöbb lakott. Elhúzódhat mire kirakod. Meg van, hogy árverés után hány nappal köteles kiköltözni. De ha nem megy... Akkor jöhet a huzavona.

Nem egyszerű ez sem.

2022. szept. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2022. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Azt hallottam, hogy sokszor megfenyegetnek, ha valamit meg akarsz venni és vissza kell lépni…"


Ez régen volt. Azért vezették be az elektronikus árverést. Ott nem tudnak egymásról a licitálók, nincs fenyegetettség.

2022. szept. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!