Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt aki vett egy csomag...

Van itt aki vett egy csomag kaparós sorsjegyet (50-100db) és nyereséggel szállt ki belőle vagy ilyen nincs mert úgy van kitalálva?

Figyelt kérdés
2022. nov. 5. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

és mire megy ha csak 500Ft-al van pluszba a végén?


Úgy van kitalálva az összes szerencsejáték, hogy ne a játékos nyerjen. Csakis a könnyű pénz utáni sóvárgás miatt játszanak vele az emberek.

2022. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én több tízmilliót nyertem életem során... azzal hogy sosem vettem ilyen lehúzós hulladékot.
2022. nov. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hosszútávon nem nyerhetsz.

100db az nem hosszútáv, ha veszel 100 szelvényt és van közte 1 nagyobb nyeredmény, akkor pluszban leszel. Erre kicsi az esélyed, de előfordulhat.

Vannak a youtube-.on videók, hogy lekapartam 50-100 sorsjegyet. Nézz meg párat, vagy tekerj a végére ott összegezni szokták, hogy mennyi jött vissza.

Abból fel tudod mérni, hogy miért nem jó ötlet ezt csinálni.


A másik probléma, hogy nem hiszem, hogy lenne olyan ember, aki vesz 50-et, pluszban van és ott abbahagyni, simán visszatolja a nyereményt és végül mínuszban lesz.

2022. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
En a multkor 3 dobozzal vettem es egyikbe volt egy telitalat. Azota se vettem
2022. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távon nem nyersz. Én havi 1-2 alkalommal veszek egy sorsjegyet csak kedvtelésből. Eddig a legnagyobb nyeremény 2000 forint volt. Én mondjuk nem vagyok függő, ha nyerek, akkor kikérem a pénzt és hazamegyek.


#2 Ha csak 20 milliót vetítünk 40 évre, az is 40 ezer havonta. Senki nem vesz ennyi sorsjegyet havi rendszerességgel.

2022. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!