Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan magyar ügyfélszolgál...

Van olyan magyar ügyfélszolgálattal rendelkező brókercég, ami napon túli shortolási lehetőséget biztosít az amerikai tőzsdéken?

Figyelt kérdés
2022. nov. 5. 19:14
1 2
 1/17 krwkco ***** válasza:
Equilor. Ha az utóbbi évben nem változtatott. Telefonon megmondják.
2022. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Fsms ***** válasza:
Interactive brokers.
2022. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Erről az Interactive brokers-ről már máshol is hallottam, meg hogy már Magyarországra is beköltöztek, meg van itt irodájuk, de hogy lehet hogy amikor a weboldalukra megyek egy nyomorult kontakt nincs ami magyar lenne?! Se telefon, se e-mail, se chat.. semmi!
2022. nov. 5. 23:59
 4/17 A kérdező kommentje:

[link]


Ez lenne a magyar oldaluk. Azért egy ennyire komoly cégtől, ami dollármilliárdos, annyi elvárható lenne hogy ennyit biztosít.. na mindegy.

2022. nov. 6. 00:14
 5/17 Fsms ***** válasza:

[link]

+36 1 701 03 50

2022. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, akkor csak én voltam béna!
2022. nov. 8. 22:46
 7/17 krwkco ***** válasza:

#6

Megírod majd, hogy mire jutottál velük? Van normális magyar nyelvű support?


Annak idején én is az IBCE-nél akartam nyitni, de a regisztráció mindig az IBKR-hez (ír IB) vezetett. Az is jó. Most már van magyar számlaszámuk is ahol forintot fogadnak és rögtön átváltják a számla alapvalutájára, ami nem lehet forint.

2022. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Fsms ***** válasza:
7# pont ez a hibát követtem el. Az alap valuta lehet forint, de állandóan váltogatnod kell. Ekkor hívtam fel őket, és magyar nyelven meg lehetett beszélni velük, hol mit kell átállítani. Dollárra váltottam úgy ment, h at állítod, de csak 24 óra múlva lesz aktív az új deviza.
2022. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#7

Persze majd megírom, bár még nem most rögtön tervezem a váltást.

2022. nov. 10. 12:26
 10/17 A kérdező kommentje:

Na ma elkezdtem, megcsináltam a számlanyitást, viszont még tölteni nem töltöttem fel pénzt rá. Egyébként nagyrészt egyszerű volt regizni, mert szinte minden átállítható az oldalon magyar nyelvűre.


Igen lehet egyébként forint is az alap valuta, amit nem teljesen értek szóval most azon hagytam. Hogy érted hogy váltogatni kell mindig #8? Ha az alap valuta forint, akkor nem lehet dollár a számládon, mert ha eladsz pl. egy amerikai tőzsdén lévő részvényt, automatikusan visszaváltja forintba? A Randomnál nem így volt. Viszont ha csak egyszer kell átváltani dollárba, az nekem nem gond, úgyis abba fogom tartani a pénzemet.

2022. nov. 14. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!