Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Revolut kriptovalutái közül...

Revolut kriptovalutái közül melyik lenne az USDT?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nincs USDT a kínálatukban de van helyettesítője?

2022. nov. 6. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem revolut kriptovaluta
2022. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azok csak indexek nem tudod őket kiutalni.
2022. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Crypto.com-on van USDT és úgyszoktam aikor nem tudom hová váltani akkor ebbe váltom. Ha majd jön egy vásárlási alkalom akkor ebből veszek. Mert ugye ez követi az USD árfolyamát. Revoluton valami hasonló coin aminek az árfolyama valamihez kötve van és stabilabb?
2022. nov. 6. 20:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert ha Revoluton mindig USD-be váltom akkor annak több a költsége mint ha egy másik coinba váltom.
2022. nov. 6. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Istenem adj eszt a revolutos kriptosoknak ...
2022. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt már szeretem végre vannak okosak is itt! Elmondanád mire gondolsz? Köszönöm!
2022. nov. 6. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem arra gondol, hogy revoluton, nem fogsz tudni cryptot venni.

Ott csak indexek vanak amik követik az árfolyamot.


A crypto akkor a tiéd, hogy ha tudod küldeni, fogadni és rendelkezel hozzá privát kulccsal.

2022. nov. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat! Térjünk már akkor rá az eredeti kérdésre.
2022. nov. 7. 08:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden esetben indexek között váltasz, így valójában nincsen kriptovalutad, emiatt felesleges lenne egy olyan index, ami követi a dollár árfolyamát, ha helyette dollárt is tudsz használni.
2022. nov. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!