Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Társkártya igénylés?

Társkártya igénylés?

Figyelt kérdés
Szeretnék társkártyát igényelni, a férjem számlájához. Ő neki is be kell jönni hozzá? Vagy elég ha csak én bemegyek.
2022. nov. 7. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Be kell, mert a banknak azonosítania kell őt, és rögzíteni az adatait (bemutatja a személyi igazolványát, etc)
2022. nov. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 krwkco ***** válasza:

"Szeretnék társkártyát igényelni, a férjem számlájához. Ő neki is be kell jönni hozzá?"

Igen. A társkártyát a SZÁMLATULAJDONOS IGÉNYLI egy általa megnevezett személy számára.

2022. nov. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

jah, bocs, félre olvastam, a férj a számla tulaj.


Akkor mindketten kelletek, a tulaj nyilván, hiszen ő fogja jóváhagyni (gondolom tud, hogy szeretnél kártyát ;)), te meg azért, hogy felvegyék az adataid.

2022. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hintalow ***** válasza:
Mivel a legtöbb helyen telefonos ügyfèszolgálaton is lehet kártyát igènyelni pár adat megadásával, nem kell hogy ott legyen a leendő társkártya tulajdonos, elèg a számlatulaj telefonos kódok kellenek offkorsz.
2022. nov. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor tudsz telefonon kártyát igényelni, ha azonosított ügyfél vagy a banknál (azaz magadnak). Másnak igényelsz, akkor nem fog menni.
2022. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. nov. 7. 15:25
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tud férjem róla! :D csak utál sorba állni, várakozni, szabit is kell kivennie valószínűleg
2022. nov. 7. 15:26
 8/9 anonim ***** válasza:
"utál sorba állni, várakozni". Nem tudom, melyik bank, de többnyire van online időpontfoglalási lehetőség.
2022. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, már mondtam, de úgy tapasztalta eddig, hogy nem tartják. Mindegy, közben megoldjuk pénteken, mert akkor csak délig dolgozik, tök véletlenül amúgy.
2022. nov. 8. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!