Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vodafone kötbér előfizetés...

Vodafone kötbér előfizetés lemondásáért?

Figyelt kérdés

Hol találom, hogy pontosan mennyi kötbért kellene fizetnem, ha most lemondanám az egyébként csak márciusban lejáró 2 éves vodafone red előfizetésemet? Készülék is volt mellé, azokat a részleteket már befizettem, azóta fizettem a biztosítást is, így havonta fizettem 21ezer forintot. Most hogy kipörgött a készülék, már "csak" havi 13 az előfizetésem (Red max egyedi).


Viszont a telekom közölte velem, hogy olyan sok egyéb előfizetésem van náluk, hogy emellé havi 5-6ezer forintért tudna ugyanilyen korlátlan csomagot, és át tudnám vinni a számomat..


Már 10 éve előfizetéses vodafone ügyfél vagyok, amióta létezik red azóta az van, egyszerűen hihetetlen lehúzásnak érzem.


2022. nov. 10. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég sokat. Szerintem kösd meg a Telekomot új számmal, aztán ha lejár a Voda akkor elindítod a Telekomnál a számhordozást, ezzel automatikusan megszűnik a Voda, nem kell vele foglalkozni. Azzal a 4 hónap havidíjjal amit a Vodának fogsz fizetni a semmiért még mindig jobban jösz ki, mint a kötbérrel. Ha dual simes a telefonod, akkor az átmeneti időszakban használhatod egyszerre mindkettőt, így elérnek a régi számodon és te is tudsz még azzal hívni, de már a Telekom mobilnetjét tudod használni éa telefonálni az ideiglenes számról abban az esetben, ha a Vodának nincs lefedettsége, de a Telekomnak van.
2022. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illetve ha ez nem egy egyedi, most vagy soha ajánlat, hanem márciusban is lesz még, akkor egyszerűen várd ki.
2022. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jaja, köszi, ez nem egyedi, azt mondták ha sok a kötbér akkor menjek vissza márciusban, élni fog az ajánlat.


Kár, végig rablásnak éreztem. A férjem és a gyerekem előfzetése szintén korlátlan a telekomnál, de a kettő együtt sem kerül annyiba mint az enyém ami ugyanazt tudja, és nekik ugyanaz a készülék is olcsóbb. Vodánál meg 10 éves ügyfélként is csillagászati összegeket csengetek..vicc.

2022. nov. 10. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor vannak igazán jó ajánlatok ha sok előfizetés van náluk. Önmagában a Telekom drágább mint a Vodafone. Amikor 5 éve átmentünk a vezetékes szolgáltatásokkal a Digihez a Telekomtól, nekünk is megdrágult az addig jó mobilcsomag, de így is megérte elvinni a vezetékest. Aztán annyira megdrágult, hogy tavaly vittem a két mobilt is a vezetékes után. Bár nem tökéletes a lefedettség, de mivel rendkívül olcsó, nem zavar hogy a plázákban és a földalattin nincs térerő. Utóbbi még több spórolást segít elő, mert bár én érvényesítem a mobiljegyem, lefedettség híján az nem jut el a szerverhez, így legközelebb újra felhasználhatom a jegyet.
2022. nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, itt is ez a helyzet, hogy Telekomnál van már két mobil előfizetés készülékkel, vezetékes telefon, tv, internet, ezekből is nagy csomag, hbo, és emellé nagyon olcsón lehet újabb mobil előfizetést kérni.


Én is mentem volna a digihez, de itt nincs. Eleve úgy keveredtünk a telekomhoz, hogy amikor mondtam a vodának hogy költözünk és kössék át az új címre a netet (ex-UPC), akkor közölték hogy 90 nap alatt átkötik, munkaerőhiányra hivatkozva.. előtte direkt megérdeklődtem hogy mennyi idő, azt mondták 1 hét maximum, ebből lett 90 nap..


Telekomot felhívtam és már másnap jött bekötni az internetet! Szóval amig le nem járt a vodafone hűsége addig üresben fizettem azt a vezetékes netet is, de legalább volt a telekomtól az új házban is..


Szóval én már úgy érzem nagyon sokat fizettem ajándékba a vodafone-nak, nagyon várom a márciust, hogy megszabaduljak tőlük.

2022. nov. 10. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!